STSL 11/12 H:9 | Fenerbahçe 1-0 Karabükspor | Maç Sonucu | 31 Ekim - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:9 | Fenerbahçe 1-0 Karabükspor | Maç Sonucu | 31 Ekim

Cevap: STSL 11/12 H:9 | Fenerbahçe 1-0 Karabükspor | Maç Sonucu | 31 Ekim

Lan biz doğranırken milyonlar neredeydi _? Fenerli spor yorumcularını tebrik ediyorum .Gerçekten çok güzel baskı kuruyorlar ,bizim kendi ocağımızdan yetişen isimler spor yorumculuğu kisvesi altında bizi baltalıyor.Çok üzülüyor insan bu tür şeyleri gördükçe.
son çırpınışlar.

karabuk cok pasif bir takim, mac 50 yil surse boyle, gol atabilirlermiydi bilemiyorum.

387876_10150440823872174_131915917173_10247948_1238615316_n.jpg

adrian mutu geliyor galiba :)

2 hafta derken ne demek istedi :D:D:D

dusecekler beyler.

dagilin

Planlar tıkır tıkır işliyor dekoder iptalleri durmuş hatta fb liler hızla abone oluyorlarmış

Planlar tıkır tıkır işliyor dekoder iptalleri durmuş hatta fb liler hızla abone oluyorlarmış

Valla olaylar patlak verdiği hafta ligtv yi iplat ettirdim hiçte pişman değilim .Tüm maçları yine izliyorum .Etmeyen renkdaş varsa hemen etsin bu kirli çarka kuruş kaptırmaya yazık.

spiker melih maç sırasında 3-4 defa hakem bugün çok kötü maç yönetti, hakem dağıldı falan dedi. Antep maçında hakem hakkında tek olumsuz kelime etmedi deyyus.

o kadar para aldılar bırak da satsınlar. değil 10 kişi 8 kişi kalsalar yine yenerlerdi. şu fenerlileri anlamıyorum.GTA da şifre yaz oyna gibi takımları, ben fenerli olsam(Allah yazdıysa bozsun) kendi maçları mı bile izlemem ne de olsa sonucu belli.

Emre bu maçı sarı kartla tamamladı ya bir şey demiyorum.Hakem 2 taç kararını Fb aleyhine verdi diye maçı katletti diyorlar.İnanılmaz bir medya ve taraftarları var gerçekten.Oldu bir de biberon verelim biberon çevirmece oynayıp ligi 80 ile mi 90 ile mi bitirelim diye karar versin paşalar,emzikler nerde emzikler ey Febeliler?

Sansal: bugun cok køtu bir hakem yønetimi vardi.

Markus: bir hakemi 20 dk konusmak iyi birsey degil tabii :)

Markus Merk o programda olmasa asla izlemem.

hakem çok kötüydü. alexi haksız yere atarak tribünleri gerdi sonra da korkudan fenerde kart görmesi gereknlere kart vermedi. bunların başında da emre geliyor hakkı kırmızıydı ama kesinlikle alex hak etmedi o kırmızıyı.

Üst Alt