STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos

Herşeyi geçtim bi ara aykut dediki böyle bir kadro kurmamında kendi içimde nedenleri vardı ama şimdi bunu burda söylemesem daha iyi olur dedi.Allahtan söylemedi o planları söyleseydi Allah korusun bir kaç teknik direktörde örnek alsaydı ülke futbolu 10 yıl geri giderdi.

Mehmet Topuz 'un karşısındaki oyuncunun kafasına top çarpıp yerde kalmışken oyuna devam etmesi ne kadar yakışık bir davranış FB camiası için.

Onlara verilecek cevabı top kafasına çarpan adam verdi dediki top kalbime geldi o an nefes alamadığım için olayı göremedim zaten gol olmuş pozisyon ben görmedim dedi.

Sonrada ekledi eğer fenerli arkadaşlar görseydi topu atarlardı demek ki görmemişler dedi.

Asıl gol budur bence bazılarının oturup düşünmesi gerekir bu lafın üstüne.

Benim tek merak ettiğim fenerli futbolcularını attıkları gole dair en ufak bir utanç belirtisi yaşayıp yaşamadıklarıdır.

Gerçi şikeci oldukları kadar yüzsüz olan bir takımdan bahsediyorum.

Bir de hakemi itmişler falan bir şey olmuş, bilgisi olan var mı?

temiz bir lig olmayacağı için şampiyonluk yarışnda olacaklardır

bu sene bunlardan bi cacik olmaz.. aziz kendini kurtarma derdinde.. onun 2-3 sene daha iceri girme ihtimali ortadan kalkmis degil, aksine cok guclu bir ihtimal..

mumkun oldugu kadar baskanlikta kalarak camianin gucuyle kendini kurtarmayi umuyor.. bugun fenerbahce baskanligini biraksa iceri girmesini engelleyecek hic bir guc kalmaz..

Benim tek merak ettiğim fenerli futbolcularını attıkları gole dair en ufak bir utanç belirtisi yaşayıp yaşamadıklarıdır.

Gerçi şikeci oldukları kadar yüzsüz olan bir takımdan bahsediyorum.

Bir de hakemi itmişler falan bir şey olmuş, bilgisi olan var mı?

Bizim macta farklimidi attiklari ikinci gol?

Cezasahamizda hemde kendi oyunculari yatiyor devam ettiler yine baroninin eli yine haksiz bir gol yine bir kirmizi kart yine oyuncu cildirtan bir Hakem.daha ligin ilk haftasina girmeden iki olay,olan Bizim Engine oldu.

bu eziklerle hakemin serefsizliginin cezasi Engine kesildi.Heral Tum da Engine yakin bir ceza yer.

Bizim macta farklimidi attiklari ikinci gol?

Cezasahamizda hemde kendi oyunculari yatiyor devam ettiler yine baroninin eli yine haksiz bir gol yine bir kirmizi kart yine oyuncu cildirtan bir Hakem.daha ligin ilk haftasina girmeden iki olay,olan Bizim Engine oldu.

bu eziklerle hakemin serefsizliginin cezasi Engine kesildi.Heral Tum da Engine yakin bir ceza yer.

Balık baştan kokar hesabı işte. Benzer pozisyonda kendi oyuncusuna değer vermeyen heriflerden rakip oyuncu için bunu beklediğimizden hata bizde. Akbaba gibi bekliyorlar bizi düşürmek için, Engin de en büyük örneği oldu zaten. 11 maçlık ceza niyeti de apaçık ortaya çıkarıyor.

bundan sonra anadolu klüpleri fenevin tüm maçlarında hiçbir şekilde centilmence topu taça atmamalı ya da feneve vermemelidir. Şeref yoksunu haysiyetsizler, bir işinizde düzgün olsun yahu bir işinizde doğru olsun!

Orta saha almazsa çok sıkıntı çeker fener ama alsa da bu sene 2 seneye 3 yabancı kenarda oturmak zorunda, bu da illa ki sıkıntı yaratır. 5 yabancıyı da forvete harcamak gibi saçma bi transfer stratejileri var ama tabii bırakalım onlar düşünsün. :)

mehmet topuz istikrarlı bi sekilde karaktersizleşiyor bizim macta da bi oyuncunun suratına top carptırmıstı

Daha yeni uyandım :D Skoru görünce sevindim ama fener yine şerefsizce atmış galiba. Neyse özeti bi izleyeyim anlarız. Fener'de şeref ne arar ki zaten ?

ligin ilk maçlarında süprizler hep olmuştur pekte sonuca bakmamak lazım yada oyuna

mehmet topuz istikrarlı bi sekilde karaktersizleşiyor bizim macta da bi oyuncunun suratına top carptırmıstı

Hakan Balta'ya çarpmıştı top ama o kısımda kasıt aramak mantıksız olur biraz. Karaktersiz olduğu kısım oyuncunun yerde yattığını görmesine rağmen devam etmesi, sonra da pişkin pişkin "görmedim" demesi

Fener kesinlikle bize rakip olamaz,Jobo ve Krasicte düzeltemez bu takimi,evet Kuyt faydali olacak ama Volkan ve Alexten son yillardaki gibi fydalanamiyacaklarini düsünürsek durumlari icler acisi.

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Elazığspor - Fenerbahçe | 18 Ağustos | 21.45

Fenerbahçe'nin kolay kazanacağı bir maç gibi gözüküyor , Elazığ ilk maçtan en azından puan çıkarmak isteyecektir . Fenerbahçe'de moraller biraz bozuk , transferlerin takıma adapte olması bekleniyor ben maçın beraberlikle sonuçlanacağı kanısındayım..

Bildim ;)

Üst Alt