STSL 12/13 H:1 | Eskişehirspor 0-1 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 17 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | Eskişehirspor 0-1 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 17 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor | 17 Ağustos | 21.00

Mac basladi. Skorbord süper finalin aynisi.

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor | 17 Ağustos | 21.00

Süper Final'de kullanılan skorbord gelmiş :D Ortada logo :)

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Eskişehirspor 0-0 Akhisar Belediyespor | İlk Yarı | 17 Ağusto

Akhisar, Elazığ,Antalya küme düşer bu sezon.(İnşAllah)

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Eskişehirspor 0-0 Akhisar Belediyespor | İlk Yarı | 17 Ağusto

Eskisehir net kacirdi. Erkan ile. Kamara'dan müthis pas gelmisti.

Ben dün digiturk'ten şampiyonlar paketi'ni almıştım (sadece GS, FB, BJK, TS ve BS'un maçları) ama bu maçta da şifre girmemiş. Genel bir sorun mu var yoksa beni mi unutmuş bunlar? :D

Ilk 7-8 dakikanin özeti; top sürekli Eskisehir'de, full defans yapiyor Akhisar. Savunma arkasina atilacak toplarla etkili olmaya calisacaklardir. Gol yemezlerse iki siyahi forvet gayet hizli onlar is yapar. Tabi gol yememeleri lazim.

Nuhiu cok kazma bir forvet yahu.

Oha ya, kaleci bizim Oguz, daha yasiyormus ya bu.

Ligtv şu grafikleri bir geliştir arkadaş. Rezil

Üst Alt