STSL 12/13 H:1 | İstanbul BB 1-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 19 Ağustos - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | İstanbul BB 1-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 19 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | İstanbul BB 0-0 Beşiktaş | İ.Y | 19 Ağustos

Az daha atıyordu İBB.

Bjk iyi dirençli oynuyor. İstekliler ancak defansif yönleri zayıf ve yaratıcılık düşük. Fernandes geçen seneki gibi değil ilk 35dk için.

Visca net golü kaçırdı.

Çek soluna, bırak boş kaleye. Senin neyine aşırtma atmak..

Tekrar,

Bjk defansı kötü. Yaratıcılık yok. Ernst'i arayacaklardır.

Bir net pozisyon da Webo'dan.

Samet Fernandes'i 2.forvet gibi kullanıp, Pektemek'i ortaya çekiyor arada. İBB de bomboş ilerliyor tabi.

abi webo mutis oyuncu yardim gelmemesine ragmen cok iyi oyunuyor bide bu adami besliyen 1-2 iyi orta veya kanat oyunculari oldunu dusunun...

Bjk tam bekledigim gibi,Elazigspor ve Akhisardan Fernandez haric bir artilari yok,ilk ona giremez bu berbat takim.

Fernandes'i cok önde oynatiyorlar, bu adam oranin oyuncusu degil.

Eger BJK bize karsi da böyle oynarsa tarihi fark yer. Tinerciler yine sahayi basarlar.

O halde ben yanlış görmedim :D Bildiğin all-rounder yapmış Pektemek'i yazık oldu çocuğa.

Şimdi de Almeida sol çizgiden inip orta kesmeye çalıştı.:)

Yetenekli oyuncu eksiğini, elindeki adamları birden fazla mevkiye dağıtarak kapamaya çalışıyor sanırım. Defansta bu şekilde çok açık veriyorlar haliyle.

Fernandes'i cok önde oynatiyorlar, bu adam oranin oyuncusu degil.

Eger BJK bize karsi da böyle oynarsa tarihi fark yer. Tinerciler yine sahayi basarlar.

bizim yonetimden bir aciklama bekliyorum inonuda can guvendigmiz olmadigi icin maci baska bir sahada oyunayalim diye stad yikilacakmis o derece kotu diyorlar ta...k gecrimek icin :D

Şimdi de Almeida sol çizgiden inip orta kesmeye çalıştı.:)

Yetenekli oyuncu eksiğini, elindeki adamları birden fazla mevkiye dağıtarak kapamaya çalışıyor sanırım. Defansta bu şekilde çok açık veriyorlar haliyle.

Yapacak oyuncu var, yapamayacak oyuncu var. İşte Türk futbolunun sorunu da bu zaten. Umut-Elmander yapar ancak Necati yapamaz. Bu kadar basit.

Haftaya bir aksilik olmazsa biz bu BJK'yi beşleriz.

Üst Alt