STSL 12/13 H:10 | İstanbul B.Ş.B 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 2 Kasım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:10 | İstanbul B.Ş.B 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 2 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:10 | İstanbul B.Ş.B - Galatasaray | 20.00 | 2 Kasım

sow şu an ligimizin en güçlü santforudur.uzaktan,yakından,kafadan,rövaşatadan,çalımdan her yönden golü var.bire birde çok iyi. bizde olsa rıdvan dilmen'in dediği gibi 25 gol atardı

ramazanda oruç tutmuş da ne olmuş,iyi bir sporcu onu da ayarlar,tutabilen tutar.

amrabatta oruç tutuyor

cuma kazanalım koltugumuza yaslanıp kapısmaları ızleyelım

Cevap: Re: STSL 12/13 H:10 | İstanbul B.Ş.B - Galatasaray | 20.00 | 2 Kasım

Cuma ve pz.tesi maçlarından nefret ediyorum. Maç dediğin c.tesi ve pazar oynanmalı. Cicitürk ayarlıyor tabikii bunları. Ha bide biz mevsimin uygun olduğu haftalarda büyük takımlar neden tr de gündüz maçı oynamaz. :)

Hafta içinde maçımız var bu sebeple Cuma olsun diye biz istemiş olabiliriz.

Yok bu maçın cuma olmasının nedenini biliyorum. Ben genel olarak fikrimi söylemiştim.:thumbup:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Çoğu insanın tek eğlencesi futbol. Bunu haftada 2 güne kısıtlayıp neden eğlencesini kıssınlar?

Bence 4 gün boyunca maç olması çok iyi.

Webo hariç etkili adam yok istatistiklere göre, Yekta reisde geçen maçki gibi olursa rahat geçeriz

Yine Zulümpiyat yollarına düşücez bu sefer her türlü galibiyet isterim. :)

Re: STSL 12/13 H:10 | İstanbul B.Ş.B - Galatasaray | 20.00 | 2 Kasım

Çoğu insanın tek eğlencesi futbol. Bunu haftada 2 güne kısıtlayıp neden eğlencesini kıssınlar?

Bence 4 gün boyunca maç olması çok iyi.

O zaman p.tesi ve cuma günlerine en az iki maç koysunlar. Avrupa maceraları bitince en kıytırık maçlar o günlere koyuluyor. Bazen bakıyosun c.tesi veya pazar aynı saate haftanın en güzel maçları oluyor. Benim eğlencem düşünülüyorsa ben cuma ya da pz.tesi örneğin akhisar-çatkadıspor maçına mahkum olmıyım.

O zaman p.tesi ve cuma günlerine en az iki maç koysunlar. Avrupa maceraları bitince en kıytırık maçlar o günlere koyuluyor. Bazen bakıyosun c.tesi veya pazar aynı saate haftanın en güzel maçları oluyor. Benim eğlencem düşünülüyorsa ben cuma ya da pz.tesi örneğin akhisar-çatkadıspor maçın mahkum olmıyım.

Evet o konuda haklısınız. Pazartesi ve Cuma günleri 2'şer maç da konulabilir tabi ki.

Sampiyonlar ligi maci var haftaya ondan dolayi puan kaybi olabilir.

ntvsporda cris 11 de gözüküyor. semih saglammış. tamam cris gol attı felan ama webo doka filan hızlı adamlar. hiç riske gerek yok. gerçi hepsinde bir defo var ama. 25 maç oynatmayalm. zorunluluktan oynasın oynayacaksa.

:gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs:

bugun_gunlerden_galatasaray-Kopie-1.jpg

:gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs:

Bu maçı güzel futbol ile kazanırsak özgüven geri gelir ve yolumuza devam ederiz.

ntvsporda cris 11 de gözüküyor. semih saglammış. tamam cris gol attı felan ama webo doka filan hızlı adamlar. hiç riske gerek yok. gerçi hepsinde bir defo var ama. 25 maç oynatmayalm. zorunluluktan oynasın oynayacaksa.

Fatih hocanın en büyük eksikliği bu...

Sürekli rotasyona gidiyor sürekli...

Fatih hocanın en büyük eksikliği bu...

Sürekli rotasyona gidiyor sürekli...

Rotasyon aslında iyi bişey ama ilk önce asıl takımının oturması lazım. Bizim as stoperlerimiz kim bilmiyoruz. As stoperler 4-5 hafta oynasaydı sonra yavaş yavaş rotasyona gitseydik daha iyi olurdu.

Üst Alt