STSL 12/13 H:11 | Beşiktaş 3-3 Bursaspor | Maç Sonucu | 9 Kasım - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:11 | Beşiktaş 3-3 Bursaspor | Maç Sonucu | 9 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:11 | Beşiktaş 3-3 Bursaspor | Maç Sonucu | 9 Kasım

haha. ligtvde veli kavlak röportaja geldi. muhabir penaltı pozisyonunu sormadı bile

O son topun auta gitmesi çok ilginç. Açı da çok güzeldi.

haha. ligtvde veli kavlak röportaja geldi. muhabir penaltı pozisyonunu sormadı bile

Bu tür pozisyonlarda oyuncu genelde 'hakemin kararı' 'hatırlamıyorum pozisyonu tam olarak, emin değilim' 'yoruma açık pozisyon' falan diyorlar. Sadece Olcan demişti bizim maçtan sonra penaltı değildi diye.

yönetim uyuma birileriçıkıp veli kavlağa emek hırsızı desin burağa demediklerini bırakmamısdı şerefsizler cevap istiyorum şuan cevap

Ben bu kadar kötü ve sıradan bir takım olan Beşiktaşın ve leş futbolcularının her golden sonra yapmacık birlik beraberlik görüntüsü vermek için, şampiyon olmuşcasına deli dana gibi sevinmelerini anlamıyorum.

Arenada böyle danalar gibi her geldiklerinde kitleyip 5'lersek akılları başlarına gelir.

çok güzel oldu beyler dönüp dönüp 3 3 lük maçı hatırlatmalarına gerek kalmadı :trollface::trollface:

bjk iyi hoş da yine de adamlar kendi evinde 3 ön liberoyla oynamıyorlar yani RESPECT

aybaba>kocaman

bu arada ertuğrul sağlam yüzünden az daha maç gidiyordu öndesin diye neden takımı geriye yaslıyorsun 2 dk da 2 tane yedi bursa

Üst Alt