STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

Fenerbahçe'yi övmek gibi bir derdim yok. Ama o kadar eleştirilen Aykut ile pamuklara sarılan İmparator'un performansı arasında pek fark yok.

fatih hoca hatalar yapıyo olabilir.bunu herkes söylüyo zaten ama o aykutun aklı kadar sıçar fatih hoca sen merak etme.konu senin fenerli olman.

Bu da fena olmaz

-----------Hamit------------------

----------------------Yekta-----------

-Engin-------Amrabat----------Riera--

---------------Burak------------------

defans zaten les...bari yedimizden bir iki gol daha fazla atalim.

Selcuk,Melo,Umut,Emre,...hepsi formusz, biraz kenarda otursunlar, extra idman yapsinlar

Cevap: Re: STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

Benim Kazım totemimi de bitirdiniz, Allah sizi napmasın :sopa:

Olmuyor terim çok hata yapıyor. Ya iyi oynayan riera yerine facia balta niye oynar arkadaş ?

En çokta neden korkuyorum biliyor musunuz. Bizim iş bitirici (!) yönetimimiz şimdi devre arası gidip lua luaya 1 milyonunu kendisi vermek şartıyla 10 milyon teklif edipte 9 milyon ödersek ne yapacaz biz :eek:

Melo dan artik birsey beklemiyorum. Keske Diarra yi alsaydik...

Bukadar form nasil düsür ya... gecdim o gec gelme olayi, nerdeyse sezonun ilk yarisi bitecek.

Cluj maçından sonrada dedim iyi oynamıyoruz arkadaş biz topa hakimiz ama ne kaleye gidebiliyoruz adam gibi nede defans yapabiliyoruz manchester maçından hiç umudum bu defansla gitmez devre arası gekse biran öncede gerekli takviyeler yapılsa

Savunma defans oyuncularından ibaret değil. Rakibi üzerine çekersen veya gelmesine izin verirsen en iyi savunmacıda hata yapar ki bizimkilerin seviyesi belli.

Dikkat ediyorum herkes faturayı 2-3 isme kesmiş sanki tüm sıkıntı onlarda.

Arkadaş !!! Kaç maçtır Selçuk yok. Ruh gibi yürüyor, top kaybediyor. Burak gol anları haricinde yok oyunda. Takım 1 kişi eksik. Pas yapamıyor bu adam zaten ne işi var bizim takımda ayrı bir konu. Bekler de formsuz.

Cesa Sahasina Orta istatik ki birsi yazabilir mi.

kac tane atdik, ve kac tane isabetliydi.

Neco > Burak+Umut+Sercan

:sad007:

Sıkıştığımızda şut çıkarırdı. Garip yerlerde kafa vuruşları yapardı . Ne bileyim Elmander'e oynadığı ara paslar, ver kaçlar özledim gerçekten. Devre arası geri gelse çıkıp göbek atacak durumdayım.

yazdan beri bu forumdan o kadar çok gizli şikeci geçti, zeka seviyelerinden olsa gerek hepsi anında kendini belli ediyor.

Bence foruma üyelik falan daha zor hale getirilmeli, ne bileyim bir şekilde GS'li olduğunu kanıtlaması lazım buraya üye olacakların.

Değilse de adam gibi takımını belirtsin üye olurken, forumda farklı takımdan öyle arkadaşlar da var çünkü doğru düzgün muhabbet ediyoruz.

Ama böyle tırsak, silik, kendini ortaya koymaktan aciz, GS'li gibi görünüp güya eleştiri yapmaya kalkan zavallılar çok net bir şekilde forumun huzurunu bozuyor. Kim üzerine alınırsa alınsın, onlar kendilerini biliyor zaten.

yazdan beri bu forumdan o kadar çok gizli şikeci geçti, zeka seviyelerinden olsa gerek hepsi anında kendini belli ediyor.

Bence foruma üyelik falan daha zor hale getirilmeli, ne bileyim bir şekilde GS'li olduğunu kanıtlaması lazım buraya üye olacakların.

Değilse de adam gibi takımını belirtsin üye olurken, forumda farklı takımdan öyle arkadaşlar da var çünkü doğru düzgün muhabbet ediyoruz.

Ama böyle tırsak, silik, kendini ortaya koymaktan aciz, GS'li gibi görünüp güya eleştiri yapmaya kalkan zavallılar çok net bir şekilde forumun huzurunu bozuyor. Kim üzerine alınırsa alınsın, onlar kendilerini biliyor zaten.

burak yiğit oku bebeğim.

Sen forumda 5 aylıksın. Ben 2008'den beri üyeyim. O zamandan beri fenerli(!) olduğum anlaşılmadıysa da bundan sonra da gül gibi geçinir gideriz.

Sen forumda 5 aylıksın. Ben 2008'den beri üyeyim. O zamandan beri fenerli(!) olduğum anlaşılmadıysa da bundan sonra da gül gibi geçinir gideriz.

daha önce de 2008 den üyeliği olan fenerli arkadaşlar vardı.bi tek sana özel bi durum değil yani.senin gibi çok renkdaşın geldi geçti böyle.:eek:

Geçen sezonda böyle bi dönem yaşamıştık daha sonra sistem değişikliğiyle hem futbol olarak hemde sonuç olarak iyi bir döneme girmiştik. Fatih hocadan yine böyle bir atak bekliyorum 4-3-3'e ya da 4-5-1'e dönebilir. Tabi bu durumda forvette kim oynayacak bu çok düşündürücü bi konu. Burak evet gol atıyor ama daha pas yapmayı top tutmayı bile beceremiyor. Keza Umut'ta Burak kadar olmasa da öyle. Elmander formsuz.. Maça dönecek olursak Fatih hoca bence doğru ilk 11'i sahaya sürmüştü ama yaptığı değişiklikler gerçekten eleştiriyi çok fazla hak ediyor. Doğru ilk 11 diyorum çünkü daha önce böyle maçlar oynamamış Yekta ve sol kanat/hücum çıkışlı Riera'yı M. United karşısında oynatması sıkıntı yaratabilirdi. Kaç haftadır oynamayan oyuncuları da direk ilk 11'e koymak öyle bir maçta acemilik olurdu bence.

tamam fenerli değilsen üstüme alınma mesajımı, oku geç niye cevap verme ihtiyacı hissettin?

daha önce de 2008 den üyeliği olan fenerli arkadaşlar vardı.bi tek sana özel bi durum değil yani.senin gibi çok renkdaşın geldi geçti böyle.:eek:

Bu kadar merak ediyorsanız açıklayayım eskiden sıkı Galatasaraylıydım. Ama artık eskisi gibi aidiyet duygusu hissetmiyorum. Yani heyecan vermiyor artık. Taraftarlıktan sempatizanlığa geçtim. Ama kesinlikle ve net bir şekilde FENERLİ değilim. Bunu da kimseye ispatlamak zorunda değilim.

Eboe ne zaman ileri çıksa bir türlü geri dönemiyor. Bu adam sağ bek oynayamaz. Koy Sabri'yi beke, Eboe açık oynasın. Koskoca Galatasaray takımında sol bek alternatifleri Balta, Rieira, Çağlar. Kalecisi desen kova. Hiç kimse çıkıp da Muslera'yı korumaya kalkmasın. Kalesine gelen her topu yiyen kaleci iyi kaleci değildir. Haftalardır Aykut ile ne dalgalar geçildi ama takımı, Terim'in takımından 3 puan geride, yarın kazanırsa aynı puanda olacak. Avrupa'da 10 puanla lider hem de Galatasaray'ın grubuna nispeten daha zor bir grupta. Medyaya, gazetelere bakıyorsun Terim'i kutsuyorlar. Tek kelime eleştiri yok.

bu süzme herif geçende fenerliler bardagın boş tarafına bakıyor deyip uzun uzun feneri sözde iyi yönlerini anlatıyordu. herifi antu kafasında oldugu belli oluyor. herif burda gene feneri katmış ortaya. ulan burası GS FORumu kamil herif. durmadan niye fenerle kıyaslıyorsun takımı. bu herif yüzünden cezada yiyecem.

Bu kadar merak ediyorsanız açıklayayım eskiden sıkı Galatasaraylıydım. Ama artık eskisi gibi aidiyet duygusu hissetmiyorum. Yani heyecan vermiyor artık. Taraftarlıktan sempatizanlığa geçtim. Ama kesinlikle ve net bir şekilde FENERLİ değilim. Bunu da kimseye ispatlamak zorunda değilim.

mod olaydım cezayı yemiştin çoktan.ama nasıl olsa ergeç basarlar banı.takıl biraz daha:eek:

Üst Alt