STSL 12/13 H:13 | Beşiktaş 3-1 Akhisar Bld.Spor | Maç Sonucu | 23 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:13 | Beşiktaş 3-1 Akhisar Bld.Spor | Maç Sonucu | 23 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:13 | Beşiktaş 3-1 Akhisar Bld.Spor | 2.Y | 23 Kasım

Tamam, ama Albayrak bugün hicbir görüsmemiz olmadi demedimi? Transfer dönemi bekleniyormus. Bunu diyip bugün transfer mi bitecek? Kafa karisti.

eğer işi hallettiysek bugünden bitti dememeleri daha doğru.devre arası açıklanır.zaten 4 hafta kaldı ilk yarının bitmesine.

Hadi Alper tamam ama Demir gibi birini alacagina, zan'i yollayip alt yapidan stoper cikaririm.

aykut demir iyi yedek olur. bizden alt yapıdan çıkıyorsa oda olur ama bize hazır bir adam lazım yedekte. aykut demir yedegimizde iyi olur. u17 lerin çok iyi oldugu dönemde bu çocukta vardı nuri şahinlerle birlikte. çok iyi hava toplarında. yedek için uygundur diye düşünüyorum.

Cevap: STSL 12/13 H:13 | Beşiktaş 3-1 Akhisar Bld.Spor | Maç Sonucu | 23 Kasım

Arkadaşlar Alper Potuk hakkındaki görüşlerinizi bu konuda belirtin.

Fatih Terim geçen programda A2 takımdan kimse çıkmaz demişti.

aykut demir iyi yedek olur. bizden alt yapıdan çıkıyorsa oda olur ama bize hazır bir adam lazım yedekte. aykut demir yedegimizde iyi olur. u17 lerin çok iyi oldugu dönemde bu çocukta vardı nuri şahinlerle birlikte. çok iyi hava toplarında. yedek için uygundur diye düşünüyorum.

Benim demek istedigim, türk liginden oyunculara pek güvenmem, hele stoperlere hic ve hic güvenmem. Stoperlerin hemen hemen hepsi vasat oldugu milli takimda ortaya cikiyor. O yüzden risk alirim, alt yapidan cikaririm. Birsey kaybetmem bence. Ayrica A.Demir de cok izlemedim veya daha dogrusu dikkat etmedim.

Benim demek istedigim, türk liginden oyunculara pek güvenmem, hele stoperlere hic ve hic güvenmem. Stoperlerin hemen hemen hepsi vasat oldugu milli takimda ortaya cikiyor. O yüzden risk alirim, alt yapidan cikaririm. Birsey kaybetmem bence. Ayrica A.Demir de cok izlemedim veya daha dogrusu dikkat etmedim.

sınırlama oldugu için o mantıklı. ben begenmiştim. bizde napar bilemem. sonucta bizim alt yapıdan çıkacak oyuncuda bu ülkeden çıkacak hakan:D ben maç temposu olan güçlü bir adamı yedek istiyorum. zaten sınırlama var. dany yerine bu adam yedek olsun.

Hayati bir galibiyet elde etti BJK. Tebrik ederiz.

sınırlama oldugu için o mantıklı. ben begenmiştim. bizde napar bilemem. sonucta bizim alt yapıdan çıkacak oyuncuda bu ülkeden çıkacak hakan:D ben maç temposu olan güçlü bir adamı yedek istiyorum. zaten sınırlama var. dany yerine bu adam yedek olsun.

Iste o yüzden diyorum ya, risk alirim, alt yapidan cikaririm.

Defans oyuncusu tartisdigimizda defansimizin ne kadar kötü oldugu aklima geliyor gibi.

milli takıma oyuncu vermiyorlar ve avrupada yoklar , anormal değil bence.

Cevap: STSL 12/13 H:13 | Beşiktaş 2-0 Akhisar Bld.Spor | 1.Y | 23 Kasım

yoruma dikiz bu samet hıyarı değilmi anadoluda kovulmadığı kulüp kalmayan 3 maç kazandı diye basarılımı oldu del bosqe dediğin adamın dünyada almadığı kupa kalmadı nerdeyse burda 3 maç kaybetti diyemi basarısız oldu samet kim del bosqe kim biraz mantıklı konusun bırader

ben ikisini kıyaslamak için söylemedim ki, beşiktaşın boyu neki dünyanın en ünlü teknik direktörlerini getiriyor, 100 yıllık tarihlerinde bir kere çeyrek finale cıkmislar oda rum takımı sahaya çıkmadı diye tur atladılar.sonra dinamo kievden 5 yediler. herkes ayağını yorganına göre uzatacak yoksa milyon eurolar gider böyle...

Bizim geçen seneki durumumuza benziyorlar. Beklenti içinde degil kimse bunlardan.

Bence sezon sonuna kadar yarısın içinde olacaklar. Avrupada oynamamız gerçekten bu konuda dezavantaj. Keşke bunlarda uefada oynuyor olsaydı

Galatasaray'a diss attiniz ve basiniza cok buyuk bir bela aldiniz kargalar

Üst Alt