STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 8 Aralık - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 8 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 8 Aralık

takım iyi sinyaller vermiyor oyun açısından , devre arasına kadar liderliği koruyup devre arasında 1-2 takviye yapmak lazım

Cl maçından çıkalı 2 gün oldu Sivas gibi bir deplasmana direk Portekizden çıkıp gelip 3 gol atarak maç kazanıyorsun hala oyun iyi değil umut yok diyonuz siz çok barça izlemişsiniz beyler.

Skoru bulduktan sonra ekonomik oynadık ve iyi de yaptık bence.Hem dinlenerek oynadık hem de rakibe öyle aman aman fırsat da vermedik.

Takımı bugün genel olarak beğendim.Diğer lig maçlarına nazaran daha konsantre bir Galatasaray vardı sahada.

Umarım Fatih Hoca Fener maçında orta sahayı üçler Yekta veya Engin ile.Çünkü bugün Umut her ne kadar gollerini atsa da bence oyun içinde katkısı pek fazla yok.Topu daha çok tutan,daha aktif pas yapan orta saha oyuncuları ile oynamak daha mantıklı.

Bir de biraz daha hızlı oynamamız gerektiğini düşünüyorum.Takımda hareketlilik yeteri kadar iyi değil bence.Hareketliliği sağladığımız anda daha hızlı daha tek paslı bir oyun göreceğimize eminim.Hoca'ya bu konuda güveniyorum.Tabi bir övgü de bugün yaptığımız takım savunmasına.Gerçekten rakibi en kısa sürede karşıladık bu konuda da tebrikler takıma.

Cl maçından çıkalı 2 gün oldu Sivas gibi bir deplasmana direk Portekizden çıkıp gelip 3 gol atarak maç kazanıyorsun hala oyun iyi değil umut yok diyonuz siz çok barça izlemişsiniz beyler.

abi sadece bu maç için değil .. sence bu sezon ligde iyi futbol oynuyormuyuz? 3 maç kazanıyoruz iyi kötü , sonra 2 maç puan kaybı

bizim seri yapmamız lazım şampiyonluk için geçen sezon ki gibi , geçen sezon ki takımın karşısında kimse duramıyordu.. şimdi vuran dağıtıyor

hoca görmüyormu bunu anlamıyorum yani bu oyunla böyle 1 2 maç daha kazanırız

Çift forvet oynayınca ve orta sahamızda defansif olarak güçlü oyuncular da olmayınca rakip çok çabuk geliyor bizim ceza alanına. Ortayı üçlememiz; Melo-Yekta-Selçuk oynatmamız lazım bence.

abi sadece bu maç için değil .. sence bu sezon ligde iyi futbol oynuyormuyuz? 3 maç kazanıyoruz iyi kötü , sonra 2 maç puan kaybı

bizim seri yapmamız lazım şampiyonluk için geçen sezon ki gibi , geçen sezon ki takımın karşısında kimse duramıyordu.. şimdi vuran dağıtıyor

Türkiyede oynadığımız bu oyun yeterli oluyor demekki hala lideriz.Önemli olan cl de nasıl oynadığımız ne kadar gidebildiğimizdir zamanla oyunda istenilen düzeye gelecektir.Birde geçen sezon kafamız rahattı sadece lig vard bu sene şartlar farklı direk kıyas haksızlık olur.

[h=5]Umut'un ilk golü, 9 derece aci, 121 km vurus hizi :ayatollah:[/h]

kötü bir dönem geçirdik oyun olarak ligde 29 puandayız maximum alacağmz puan 37 idi 8 puan cl için feda ettik pekde mutsuz değilm kusura bakmayın ama barca deiliz içerde dışarda kupada clde ligde önümüze geleni yenemeyiz bu sene sampıyon olursak gelecek sene bunu yapabileceğmizi düşünüyorum seneye makinaya bağlarız

şu maçı bizimle değil de beceke ile oynasalardı, 3. golden sonra salmıştı rızanın takımı.. bize karşı 90. dakikakya kadar saldırdılar..

İlk önce takımımızı tebrik ediyorum.Söylediklerinin hepsine katılıyorum da yani oyun falan yok yani doğru değil mi.Neden kabullenemiyorsunuz bunu.Galatasaray iyiliğini şimdi kim düşünmüş oluyor.Burada gerektiğinde eleştirip,eksiklliklerin çok oluğunu söyleyen kuşlar mı Galatasaryın iyiliğini daha çok düşünmüş oluyor yoksa sürekli pohpohlayıp,sırf kendi egosu (yani benim takımım iyiye getirmek) düşünüp hiç bir gerçeği görmeyen taraftar mı Galatasaryın iyiliğini düşünüyor.

(Bu yazım sana özel değil)

Artık maç maç sürekli bu iti bu kötü,yok sistem tartışmalarının uzamasının anlamı yok.sadece şunu söyleyebilirim defansif ve ofansif taktik disiplin evlere şenlik.Bunun en büyük nedeni futbol bilgisi az olan oyuncunun çok olması ve sistem.Bu çukur sadece Selçuğu değil xaviyi bile yutar.Bu Hatalar belli,kimler tarafından yapıldığı belli.devre arasına kadar en az hasarla gitmeliyiz.Ve gereken transferler yapılmalı.Ama başımızdaki yöneticler futbolu bilenden ziyade fiziksel,teknik ve mental olarak futbolcu analizini doğru yapabilen kişilere danışacak.Fatih Terimde dahil bunu Galatasary için yapacak.Yani egolar kenarıya itilecek.Ondan sonra takım üzerinde daha detaylı anlizler yapılabilir.

Su takim Fener macinda muthis oynayacagandan eminim;

Fernando Muslera

Emmanuel Eboué - Semih Kaya - Dany Nounkeu - Albert Riera

Felipe Melo

Aydin Yilmaz - Yekta Kurtulus - Selcuk Inan - Nordin Amrabat

Burak Yilmaz

hamit büyük maçların adamıdır aydını çıkar hamiti koy takıma bende kefilim:)

cok krıtık bır galıbıyet takımı gayet dırı buldum bunda bıtık hamıtın olmamasının etkısı var dıye dusunuyorum .macın yıldızı kesınlıkle danyy ve yekta ıkılısıdır.umarım hoca yektayı derbıde bır yerlere sıkıstırır.amrabatın her gecen mac daha etkılı olması derbı ıcın benı sabırsızlandırıyor:b5:

Üst Alt