STSL 12/13 H:15 | Trabzonspor 1-1 Kayserispor | Maç Sonucu | 9 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:15 | Trabzonspor 1-1 Kayserispor | Maç Sonucu | 9 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Trabzonspor 1-1 Kayserispor | Maç Sonucu | 9 Aralık

Trabzon'a 5 atariz.

He evet 5 atariz. Birakin artik su hareketleri. Nezaman söyle konussaniz ya puan kaybediyoruz yada zarzor yeniyoruz.

Bunu sirf sana demiyorum murhan genel olarak, biz daha ligde bu zamana kadar kime fark attik? Akhisara bile 3 gol attik. Ayaginiz yere bassin 2 mac kazaninca hemen göklere cikiyorsunuz.

Galatasaray taraftari eskiden alcak gönüllüydü bir güzel bir taraftardi artik ondan eser kalmadi size göre herkese fark atariz bu nedir arkadas?

Hani gecmisdendemi hic ders almiyorsunuz sasiyorum.

Ben kayseriliyim kardeşim uzak dur gördük topunu ne kadar oynadıgını kayseride her pozisyona sarı veriyor hakem resmen sindirmeye calıstı onur sarıyı haketmedı mı? davranışlarını görmedin mi ? ha tabi biz bunu galatasaray a alacaktık unuttum :lol:

Ulan Onur'a laf edeceğine kendi oyuncularına bak hadi kayseri forumuna haydeeeeeeeeeee.

Adamlarin isi de kolay degil. Senol Günes iyi bile dayaniyor. En iyi oyuncularini kaptik, digerleri de kacti, her sene kadro yeniliyor adamlar. Trabzonspor´un cazibesi de ortada. Iyi takim kurmalari cok zor. 20 yilda iyi bir jenerasyon yakalarlar, onu da 1 sene tutarlar. Kolay degil. Ben yinede disli bir takim olduklarini düsünüyorum. Herzaman can yakabilirler.

Trabzonspor atilim yapmak istiyorsa, Trabzonlu genclere sans verecek. Türk oyunculari has Trabzonsporlu olmali. Eskiden oldugu gibi

Üst Alt