STSL 12/13 H:16 | Gençlerbirliği 1-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 15 Aralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:16 | Gençlerbirliği 1-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 15 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:16 | Gençlerbirliği 1-1 Beşiktaş | İlk Yarı | 15 Aralık

Barış atalım da istiyorum maalesef. Birkez böyle rezil oynarken üstelik mağlup durumdayken abidikgubidik bir gol bulsak ?

abi biz çok az şut atıyoruz. bunların çogalması lazım. hamit dışında şutu düşünen pek oyuncumuz yok belki biraz selçuk.

abi biz çok az şut atıyoruz. bunların çogalması lazım. hamit dışında şutu düşünen pek oyuncumuz yok belki biraz selçuk.

Katılmıyorum Barış. Bu bejekenin ilk şutuydu. Elbette biz de biraz daha düşünebiliriz ancak bence az değil. Burak da vuruyor Umut da.Elmander de...

Katılmıyorum Barış. Bu bejekenin ilk şutuydu. Elbette biz de biraz daha düşünebiliriz ancak bence az değil. Burak da vuruyor Umut da.Elmander de...

bu maça göre demiyorum zaten abi. burak umut vuruyorda ceza sahsı içinden genelde. ceza sahası yayının ordan denemek lazım biraz fazla. bizimde elbet çarpar gol olur. ama durmadan biz öyle gol yiyoruz.:)

bu maça göre demiyorum zaten abi. burak umut vuruyorda ceza sahsı içinden genelde. ceza sahası yayının ordan denemek lazım biraz fazla. bizimde elbet çarpar gol olur. ama durmadan biz öyle gol yiyoruz.:)

Maalesef bu sene öyle goller yiyoruz. Zaten bizim maçın skoru bizim atacağımız goller ile belirleniyor:)

Nasıl iştir arkadas ya ben her kapattıgımda gol oluyor izlemiyorum mac falan !! :D

Cevap: STSL 12/13 H:16 | Gençlerbirliği 1-1 Beşiktaş | Devre | 15 Aralık

hurşut meriç kaç m €uro çeker beyler fena değil hasan şaşa terk alsak iyi olurdu.

Cevap: STSL 12/13 H:16 | Gençlerbirliği 1-1 Beşiktaş | 2.Y | 15 Aralık

şu 8taş kaybetsinde arkalara düşsün...bu sene şampiyon olamazsak bile ilk ikide bitirelim ki cl ye gideriz en azından...

spiker tam bir mal. top maccregorun üstüne geliyor. mükemmel kurtarış diyor.:eek:

iki anadolu takimin maci gibi bu mac, dünkü eses bursa maci daha kaliteliydi

gençlerbirligi nasıl defans yapılamaz onu gösteriyor:D beşiktaş kaçırıyor durmadan.

Fuat Çapa neden seyrediyor ya, iki top yapamıyor takım, bariz yoruldular...

Üst Alt