STSL 12/13 H:17 | Beşiktaş 3-1 Kayserispor | Maç Sonucu | 21 Aralık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:17 | Beşiktaş 3-1 Kayserispor | Maç Sonucu | 21 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:17 | Beşiktaş 3-0 Kayserispor | İkinci Yarı | 21 Aralık

ulan top adama çarpıp olcayın önüne düştü.:asd:

Olcay-Holosko kadar etki edemedi bizim üst düzey kanatlar ona sinirlenirim(!) Olcay 5 gol, Holosko 7-8 galiba.. Bizimkiler Amrabat 1, Hamit 0

Olcay-Holosko kadar etki edemedi bizim üst düzey kanatlar ona sinirlenirim(!) Olcay 5 gol, Holosko 7-8 galiba.. Bizimkiler Amrabat 1, Hamit 0

hamit tam bir kanat degil. orta saha ve defansa yardımı oldu. holosko ve olcay hamitin bir bacagı etmezler. beşiktaş lise takımı gibi. laylay lom oynuyorlar.

ofsayt yok lan burda. oysaki sefa hayatının pasını atmıştı veli gibi.:D bu yan hakemler beşiktaşa çalışmaya devam ediyor bravo. bobo gole gidiyordu.

Demirören feda diyecek....

Sezon başından beridir yazarım..

Bizim rakibimiz fener falan değil bu kargalar...

Basına öyle bir lanse ettiler ki bjk'li futbolcuları sanki hayrına oynuyorlar... Hakemler inanılmaz töleranslı bjk'ye malumunuz tüpçü var..

sonra bunlar hakemden aglıyorlar ya gülüyorum. hep eziliyoruz muhabbeti döndürüyorlar. şereften bahsediyorlar. bunlardan fenerden daha çokk nefret ediyorum. iflas ettikleri günüde görürüz inşallah.

şimdi menemenciler gelir becekeyi övmeye :D

sonra bunlar hakemden aglıyorlar ya gülüyorum. hep eziliyoruz muhabbeti döndürüyorlar. şereften bahsediyorlar. bunlardan fenerden daha çokk nefret ediyorum. iflas ettikleri günüde görürüz inşallah.

bukadar mahkemelık davaları var hacizleri var devre arası kulübe kayyum atanırsa şaşmayın

Üst Alt