STSL 12/13 H:19 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 27 Ocak - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:19 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 27 Ocak

Cevap: STSL 12/13 H:19 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 27 Ocak

Dediğin doğru 10 numarayı Metin Oktay giydi ,Hagi giydi. Ama numaraya takılmamak gerek .Her on numarayı Metin Oktay la kıyaslayacaksak işimiz var.

Melo gibi tonlarca adam var ben rahat edemiyorum o oynarken , sevmiyorum ki sevilecek bi insan değil. fenerden nefret etmemize rağmen hepimiz Yobo'yu Sow'u severiz karakterli düzgün adamlar demek istediğim o hem de profesyonel değil bir futbolcu 3 ay boyunca tatil yapamaz insan bi bakar kendine mesleğine saygısı yok.

Basın öyle bir anlatıyorki sanki Melo gitti durduk yere adama tükürdü ulan necip denen hıyar adama önce faul yaptı sonra arkasından küfür etti sataştı onun üstüne oğuzhan hıyarı üzerine yürüdü adamı delirttiler herkes yapılan bu haksızlığı görsün artık.

Melo gibi tonlarca adam var ben rahat edemiyorum o oynarken , sevmiyorum ki sevilecek bi insan değil. fenerden nefret etmemize rağmen hepimiz Yobo'yu Sow'u severiz karakterli düzgün adamlar demek istediğim o hem de profesyonel değil bir futbolcu 3 ay boyunca tatil yapamaz insan bi bakar kendine mesleğine saygısı yok.

Bird Alert?

[video=youtube;s4-ETohGQFo]https://www.youtube.com/watch?v=s4-ETohGQFo[/video]

Yendik ama sevinemiyoruz :rolleyes:

Öyle bir seviniriz ki. Rakipleri 5 puanda tuttuk. Rakiplerimiz de daha cok puan kaybedecek.

Güclenen kadromuzla bu puan farkini korumayi bilmeliyiz acikcasi. Cok kritik bir zaferdi.

Neden sevinmeyelim? Melo 2-3 mac cezasini ceker döner. Yedirmeyelim onu. Ona ihtiyacimiz var

Birine 40 kez deli desen deli olur .Melo ağzıyla kuş tutsa yaranamaz artık.Önemli olan tek konu biz Şikebahçeliler gibi ne oyuncumuza ne de yönetime sahip çıkabiliyoruz.Adamlar o kadar savundu ki şike yapmadıklarını zannetmeye başladılar.Onların Mereleşi savunduğunun 10 da biri kadar kendi oyuncunu savun.Bütün oyuncular efendi olursa süt dökmüş kediye çevirirler bizi.Melo'nun zayıf yönünü iyi kullandılar.

Ben şikebahçede evliya oynasa yine sevmem.(Dipnot)

Şu kel aynağa konuşurken tükürülmez diyenler bir geçse karşıma da bir göstersem onlara nasıl olucak bide şimdi çıkmışlar tükürmeye teşebbüs falan sallıyorlar bi taraflarından kuralları....

o kuşun yağtığı EL HAREKETİ size gelsin o zaman ona neden ceza yok

Birine 40 kez deli desen deli olur .Melo ağzıyla kuş tutsa yaranamaz artık.Önemli olan tek konu biz Şikebahçeliler gibi ne oyuncumuza ne de yönetime sahip çıkabiliyoruz.Adamlar o kadar savundu ki şike yapmadıklarını zannetmeye başladılar.Onların Mereleşi savunduğunun 10 da biri kadar kendi oyuncunu savun.Bütün oyuncular efendi olursa süt dökmüş kediye çevirirler bizi.Melo'nun zayıf yönünü iyi kullandılar

Şimdi zaten tükürmedi bana göre ama sorun o değil Melo hep böyle bak sana yemin ediyorum 10.dk da dedim bu Melo kırmızı kart yiyecek diye. Tamam bizim futbolcumuz ama bizim futbolcumuz olan Riera'yı dövüyor bu nasıl iş ?

Yav Allahaşkına Melo oynadığı top ile aldığı paranın sonuna kadar hakkını veriyor..

Yobo'nun Sow'un ne karakterini gördün de sevdin.

Şimdi zaten tükürmedi bana göre ama sorun o değil Melo hep böyle bak sana yemin ediyorum 10.dk da dedim bu Melo kırmızı kart yiyecek diye. Tamam bizim futbolcumuz ama bizim futbolcumuz olan Riera'yı dövüyor bu nasıl iş ?

Fernandes de Süzene kafa atmış.Ama bugun yanyana oynadılar .Olabilir hiç mi halı sahada oynarken kendi takım arkadaşınla tartışmadın.(Bunlar para alıyorlar üstelik)

Yalnız hoca Melo'yu silmiş olabilir. Bu ligtv kadar şerefsiz bir kanal daha var mıdır? Marcus Merk yalakası biraz önce makatından tükürüğe teşebbüs diye bir şey uydurdu. Melo tükürüğe teşebbüs etmiş. Kırmızı kart doğruymuş. Bu teşebbüsse Meirelesin'ki neydi? Meireles tükürmedi diye cezasını silip hakeme yaptıklarından ceza veren tahkimin vereceği kararı bekliyorum.

Hamit'in yediği dirsek faul bile değilmiş. İtoğluit:mad: Adamın dudağı nasıl patladı o zaman. Tümer araya Engin'i sıkıştırıyor. Resmen ligi domine edeceğiz kuşlar kargalar dekoderleri iade edecekler diye ne yapacaklarını şaşırdılar.

Yav Allahaşkına Melo oynadığı top ile aldığı paranın sonuna kadar hakkını veriyor..

Yobo'nun Sow'un ne karakterini gördün de sevdin.

Hak ediyor mu ? Bu sezon hangi maçta iyi oynadı ? Yobo ve Sow'un hiç çirkefliklerini görmedim severim ne olacak sonuçta insan. Ama bi de Caner diye bi şerefsiz var orası çok ayrı.

Meloya saydığım kadar kimseye saymadım bugün.. Çok çok kızdım sonuna kadar haketti...

ANCAK BU OLAYI DEĞİŞTİRİR Mİ!!! (Klasik Antu Mantığıyla Bakacağım Artık Olaylara)

4 MAÇTAN FAZLA CEZA VEREMEZLER!!!!!

Fernandes de Süzene kafa atmış.Ama bugun yanyana oynadılar .Olabilir hiç mi halı sahada oynarken kendi takım arkadaşınla tartışmadın.(Bunlar para alıyorlar üstelik)

Ne derseniz deyin Melo , Galatasaray'ı hak etmiyor bana göre sevmiyorum da giderse sevinirim sizin görüşünüzde öyle saygı duyarım.

Yalnız Melo'yu biz ya da Fatih Hoca değil Riera affetti burası önemli bir nokta. Melo adamın kapısına kadar gidip özür diledi.

Onu bunu bilmem Melo'dan haz etmiyorum ama bizim oyuncumuz haksız yere sahadan atılmıştır her türlü arkasında durulmalıdır tükürdüğü filan yok kaba etinden uydurmasınlar asıl emek hırsızları ortaya çıktı şimdi insanların ekmeğiyle oynayanlar.

Üst Alt