STSL 12/13 H:2 | Beşiktaş 3-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 26 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:2 | Beşiktaş 3-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 26 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:2 | Beşiktaş - Galatasaray | 21.45 | 26 Ağustos

fark atarız diyenler fazla ucmayın.hayatınız boyunca kaçtane derbiyi farklı kazanmışsız.adı üstünde derbi ne olacağı belli olmaz

fatih hoca yine elmander-umut ikilisiyle cikar sahaya.dany ve amrabat yedek baslar.onde goturursek muhtemelen amrabat ve burak sonradan girer oyuna.hatta burak'i oynatmayabilir bence.bu sene aybaba'nin oynatmaya calistigi besiktasla oyun stilimiz benziyor birbirine.iki ekipte mucadele uzerine kurulu bir futbol oynuyor.kotu oynasa dahi takimlar mucadeleyi birakmiyor.bu yuksek mucadele sirasinda teknik ozellikleri yuksek olan takim maci alacaktir.yani ibre bizim yonumuzde ama tedbiri elden birakmamak lazim.

allahim yine fark atariz diyenler olmus, kasimpasa macindan hicmi ders almadiniz!

cok zor bir mac olacak bakin görün. bugünki maci gördükten sonra insallah almeida oynamaz, cunki bugün yan toplarda baya bir zorlandik hatta neredeyse bütün toplari kasimpasalilar vurdu ki golüde öyle yedik. fernandesin oynamasini isterim cunki bjknin oyununu baya bir yavaslatiyor, ibb macinda 3 4 kontratak pozisyonunda mal mal calima kacmasa tehlikeli ataklar yapabilirlerdi.

Toroman ve sivoka baski yapildigi an baya bir sacmaliyorlar ibb macinda onuda görmüs olduk. bulacagimiz golde muhtemelen o ikisinden birinin hatasi sonucu olacakdir diye düsünüyorum. Korkum yan toplar insallah FT bu sorunu cözer.

ve icimden nedense bu mac aydinin maci olacakmis gibi geliyor....

Dünkü galibiyet çok önemli bir başlangıç oldu. 2-3 hafta daha zorlanırız gibi geliyor. Çok iyi bir takım kurduk ama, yine de bir alışma süreci ve futbolcuların formlarını yakalaması biraz zaman alacaktır. Takılsak bile umutsuzluğa gerek yok. Bu takım ligdeki her takımdan açık ara iyi bir kadro ve üst düzey bir disipline sahip. Beşiktaş takım olarak farklı bir konsantrasyonla sahada olacaktır. Yani kıran kırana bir maç bekliyorum. Umarım maçı çabuk kopartıp, galip geliriz.. :)

fark atarız diyenler fazla ucmayın.hayatınız boyunca kaçtane derbiyi farklı kazanmışsız.adı üstünde derbi ne olacağı belli olmaz

Ne olacağı belli olmaz diye bir şey yok.Bjk le 10 maç yapsak 9 unu kazanırız , 1 ide şanslarına berabere biter.Kadro kalitelerine bakıyorum oynanan oyuna bakıyorum fark atarız demiyorum ama net kazanırız diyorum.Ha maç Arenada olsa bende fark atarız derdim.Sadece forvet oyuncularımızı o macta gününde olsun.Alçak gönüllülük yapmaya gerek yok herkes it gibi tırsıyor bizden.

Bu maç tamamlanmayacak büyük ihtimalle. Hükmen 3-0 alırız maçı. Kulübün yöneticisi program program gezip resmen provakatörlük yapıyor. Zaten anormal bir taraftar topluluğu olan beşiktaş taraftarının üstüne döküyor benzini, döküyor benzini. Bu maç ilk yarının sonunu görmez.

Maçın tamamlandığını farzedersek extreme durumlar dışında kesinlikle fark atarız. Bazı arkadaşlar olmaz öyle şey falan demişlerde beşiktaş'ın durumundan haberleri yok galiba. Şu an kadro kalitesi olarak beşiktaş'tan iyi ligde en az 10 takım sayarım size. Oyun kalitesi olarak dahada kötüler. Üstüne akıl sağlığı yerinde olmayan bir taraftar önünde oynayacaklar. Yine söylüyorum eğer maç tamamlanabilirse fark atarız.

allahim yine fark atariz diyenler olmus, kasimpasa macindan hicmi ders almadiniz!

cok zor bir mac olacak bakin görün. bugünki maci gördükten sonra insallah almeida oynamaz, cunki bugün yan toplarda baya bir zorlandik hatta neredeyse bütün toplari kasimpasalilar vurdu ki golüde öyle yedik. fernandesin oynamasini isterim cunki bjknin oyununu baya bir yavaslatiyor, ibb macinda 3 4 kontratak pozisyonunda mal mal calima kacmasa tehlikeli ataklar yapabilirlerdi.

Toroman ve sivoka baski yapildigi an baya bir sacmaliyorlar ibb macinda onuda görmüs olduk. bulacagimiz golde muhtemelen o ikisinden birinin hatasi sonucu olacakdir diye düsünüyorum. Korkum yan toplar insallah FT bu sorunu cözer.

ve icimden nedense bu mac aydinin maci olacakmis gibi geliyor....

kasımpasa maçından ders derken ben hayatımda bu kadar rakıp alana oyunu yığdığımız çok maç görmedim ayrıca bu kasımpasa bjk yi de fb yi de yener

Skor olarak olmasa bile oyun olarak fark atarız. Ama ben yine de en az 2 gollü bir galibiyet bekliyorum.

beyler şunu söyleyeyim derbilerde hiçbir zaman favori olmaz kağıt üstü altı form falan yok hele ki daha ligin 2. haftası ancak sezon başı kadrolar yazılırken Umut ve Emre'yi herkes yedek yazarken en iyi başlayan oyuncular oldular özellikle Emre yerini bırakmaz ona emin oldum kimi keser bilmem ama Selçuk ve hazır Melo'dan sonra bu orta sahanın üçüncü adamı Emre'dir ayrıca Dany tam da beklediğim gibi çıktı inanılmaz çabuk ve mükemmel top kapma kabiliyeti var oyuna topu sokarken bir kaç hata yaptı alışma süreci olarak görüyorum golde de hatası yok duran toplarda alan yapıyoruz artık adam adama değil yani Ujfa önde karşılarken kaçırdı topu Dany de bıraktı Melo'nun görevi bu geçen seneyi hatırlayın Ujfa tecrübesi çok önemli ancak bugün hiç beğenmedim Semih ve Dany daha mantıklı görünüyor ilerisi için

Geçen sene Quaresma bizi çok zorluyordu. Onun olmaması avantaj.

Ama ne olursa olsun Beşiktaş çok motive ve istekli olacaktır. Böyle kötü zamanlarda bu tip galibiyetler önemlidir camialar için.

Bizim de buna hazırlıklı olmamız ve maçın başında olabilecek Beşiktaş baskısını iyi karşılamamız gerek. Zaten o baskıyı kırarsak dakikalar ilerledikçe oyunun bizim lehimize gelişeceğini düşünüyorum. Ama maç başında bir kaza golü yersek bu onları daha da motive eder ve kilidi açmak çok zorlaşır. Buna dikkat etmek gerek.

Her mac oncesi asariz keseriz diyenlerden degilim. Ama gecen sezon ki her fener macindan once ve bu sezon ki fener macindan once fark atariz diyordum. Oyuna bakarsak oynanan 5 macta bizim adamlara 20 gol falan atmamiz lazimdi. Bu macta da ayni dusuncelere sahibim. Tarihi bir farkin olacagini dusunuyorum. Ve bu sefer bunun sadece ezici oyunla kalacagini sanmiyorum. Skora da yansitacagimiz kanaatindeyim. Besiktas'in giderinin ilk kirildigi anda gol gelecektir ve arkasi kesilmeyecektir.

Melo maca kadar hazir olursa bomba olur.

Normal şartlarda rahat bir galibiyet gelmeli.Futbol tarihi güç dengelerinin bu kadar farklı olduğu bir derbi yazmamıştır şu ana dek.

Bu arada artık ana sayfada hala kupa maçı var.Gücellense artık diyorum..

Takım çok iyi oynuyor ama derbi bu dikkatli olmak lazım diyeceğim ama FT işini bilir :)

Favori olan biziz fakat derbi maçları her zaman farklı olur. İlk golü bulduktan sonra gol yemeden ikinciyi de atabilirsek bu sefer,çok iyi olacak.

Gecen sezon bizi en cok zorlayan takimdi, hemde tartismasiz. Cunku mac icinde ani patlama yapan kaliteli ve klas ayaklari vardi. Simdi ise hepsinden arinmis bir haldeler. Simao, Quaresma falan oynasaydi yine bela olabilirlerdi. Ama simdi ki sartlarda sezonun en rahat maclarindan birine aday gibi.

becekeyide tokatladıkmı sampıyonluk kutlamaları baslayabılır arayı açar giderz :D

Derbi sonucta. Atmosferi farkli. Ama Kasimpasa´dan daha cok cekiniyordum acikcasi. Begenmiyorum Besiktas´i.

Aslinda bizim icin tehdit olacak bir durumlari da yok. Takip ettim haftalardir. Normal sartlarda bizi zorlayamazlar.

Ama futbol bu. Kötü gününde olursun, iyi oynayamazsin, hersey ters gider, Bjk de sansli olur vs. Bunu bilemeyiz.

Fernandes´in frikikleri veya kornerleri disinda korkacagimiz anlar yasayacagimizi sanmiyorum normal sartlarda.

Amrabat ilk 11 başlamaz. Dany-Semih 2lisi olmalı bence. Hamit yine ilk 11 başlar.

Üst Alt