STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat

o spikere bir tek ben mi sinir oldum ya adam resmen fanatiklik derecesinde yorumlar yapıyor Beşiktaş konusunda

Beşiktaş - Karabükspor maçının sonunda Lua Lua, İ.Toraman'a kafa attı! Detaylar bir

O toroman denen pisliğe kafayı çaktınya lua lua seni bu takımda görmeyi çok istiyorum adamsın sen o kafayı atınca ben vurmuş kadar rahatladım öle kabadayı kabadayı önüne gelene küfretme ile olmuyor bu işler elin oğlu kafayı koyar eline verir böyle...

Seneye eziklere süper bi dünya yıldızı daha gidecek belli oldu @Lualua

Fernandes çıkana kadar Bjk iyiydi adam çıktı ilerde top tutup pas yapamadılar.Fernandes yerine Sinan'ı çıkartması lazımdı bence.

Sinan'ı kazanmak için maçı feda etti umarım değer.

Bursa deplasmanından 3 puanla dönersek varan 1 bjk devre dısı

Beşiktaşlıların bir forumundaki ankete bakın şu maçla ilgili :D

• Kazanırız
  • 98,04%
  • Mağlup Oluruz

00%
  • Beraberlik

1,96%

Bu toraman pisliğini atacak hakem yok mu ligde ? Adam her maç el kol ayak her türlü dalıyor itiraz ediyor. Necip'in sahtekarlıklarından ben bıktım artık

weboyu degilde lua lua alsaydi iste ozaman korkardim fenesten

Helal Karabük güzel iş şampiyonluk yaşamış takımlara deplasmanda mağlup olmamak.

2-0 olmus, üstüne kirmizi kart yemissin, ama Inönü´de puan aliyorsun. Gercekten tebrikler.

Karabükspor´un performansi alkislanmali. Mesut Bakkal cok iyi isler yapiyor. Iyi bir TD oldugunu düsünüyorum.

Ama bugün biraz sacmaladi Bakkal. Kalede Tomic ve ilerde LuaLua ile baslasaydi, rahat kazanirdi.

Macin basindaki kaleci lesh ötesi leshti. Ilhan da yetersiz kaldi. Karabük iyi takim ama

Toraman kafa atmak için bi hamle yaptı ama onuda beceremedi mal LuaLua tecrübeyi konuşturdu çaktırmadan yerleştirdi kafayı ToraMALa :D

Üst Alt