STSL 12/13 H:20 | Bursaspor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:20 | Bursaspor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:20 | Bursaspor - Galatasaray | 19.00 | 2 Şubat

Muslera

Sabri Semih Dany Riera

Selcuk Yekta

Sneijder

Umut Burak Amrabat

----------Muslera--------

Sabri--Semih--Dany--Riera

Yekta--Engin--Selçuk--Emre

----------Sneijder--------

---------Burak-----------

Bursayi yenmeyeni dovuyorlar

Dusun la;fener bile yendi bunlari;hemi de deplasmanda:SS:

5ten asagi atarsak maglup sayarim takimi.

Sneijder az daha ısınacak

Burak Susturacak

Yekta kendini hatırlatacak

Engin Fırsat değerlendirecek

Umut Rakip stoperi bezdirecek . 3-0

maç özeti Diyorum :D

Dün Beşiktaş maçına Bursa'dan beni maça yetiştirecek saatte deniz otobüsü bulamadığım için gidememiştim. Cumartesi takım ayağıma geliyor:) En kötü Bursa tarafından bir bilet bulurum sanırım.

Dün Beşiktaş maçına Bursa'dan beni maça yetiştirecek saatte deniz otobüsü bulamadığım için gidememiştim. Cumartesi takım ayağıma geliyor:) En kötü Bursa tarafından bir bilet bulurum sanırım.

Hocam hiç alma bence Gs tribününden alamazsan,Mersin maçına gittik Mersin tribününden,sap gibi izledik maçı.Ne sevinebildik,ne hoplayabildik.

Bize en ters gelen takım Bursa dır.İşimiz çok çok zor.

Muslera

Sabri Semih Dany Riera

Selcuk Yekta

Sneijder

Umut Burak Amrabat

4-2-3-1 tarzında en mantıklı olan ilk 11 bu olacak :)

Gole yakın kanatlar , Sneijder gibi bir futbol dehası , Burak gibi aldığı pası değerlendiren bir forvet , arkada Selçuk ve Yekta gibi dinamikler ile çok iyi olur ayrıca , Drogba gelene kadar böyle oynamalıyız , geldikten sonra 4-3-1-2'ye döneceğiz sanırım ama sezon sonu yine 4-2-3-1'e döneceğimizi düşünüyorum adam gibi kanat alıp o yüzden şimdi böyle oynamalıyız :)

Bu maç çok önemli, artık seriye de başlamak lazım. En kritik viraj da burası. Allah yardımcımız olsun.

son iki sezondur bize ters gelen takımları hep yeniyoruz ama bu Bursa'yı yenmemize rağmen çok zorlanıyoruz.

Ayrıca 19 Ağustos 2007'den beri Bursa deplasmanında 3 puan alamıyoruz.Son 4 maçı kazanmışlar içeride bize karşı.3 senedir de Bursa deplasmanında gol atamıyoruz ayrıca.En son golü Arda Turan atmış.Son galibiyet golünü de Ümit Karan atmış,0-1 kazanmışız.

İstatistikçi modu kapansın. :rolleyes:

Seni de anlıyorum hocam ama çok sevinen biri değilsen al.Çünkü oraya girdikten sonra taraftar değil seyircisin.Abuk subuk bir durum işte. :eek:

Daha önce çok izledim, sorun olmaz. Ama küçükken bir seferinde "Bursamızsın sen bizim canımız, sarı-kırmızı akar kanımız" diye bağırmıişığım var. Arkadaş uyardı, sonradan düzelttim:asd:

...........Muslera

Sabri...semih..dany...riera

Engin...Selçuk...Yekta...Emre

.....Elmander...Umut

böyle çıkar bence

yönetim ertuğrul sağlamı ikna edip geri getirirse bize karşı ölümüne oynar futbolcular

Üst Alt