STSL 12/13 H:20 | Fenerbahçe 1-2 Sivasspor | Maç Sonucu | 3 Şubat - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:20 | Fenerbahçe 1-2 Sivasspor | Maç Sonucu | 3 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:20 | Fenerbahçe 1-2 Sivasspor | Maç Sonucu | 3 Şubat

Bu ligde bir sorun var. Gerçek anlamda artık ligin adaletli olduğuna inanmamaya başladım..

sercan yılırımın bize geldiğinden beri en büyük katkısını gördük bu maçta. enaramo çıkamadı bunun yüzünden :)

Cevap: STSL 12/13 H:20 | Fenerbahçe 1-1 Sivasspor | 2.Y | 3 Şubat

Adam gibi konuşmayı öğren. Ben senin evladın yada arkadaşın değilim haddini aşma. O zaman neden bazı futbolculara ölüsü yeter diyorlar. Hımm işkembeden mi sallıyorlar. Ayrıca ben sadece Sneijder içinde bahsetmiyorum. Eskişehirsporlu Diego'ya zamanında Rıza Çalımbay hazır değil hazır değil demişti o gitti hazır olmayan!!! Diego Angelo Süper Lig'in en hazır ve en yetenekli stoperlerinden biri oldu.

Haha, adam gibi konusmayi ogren...? Sacmalayan adama, sacmalama derler.

O zaman neden bazı futbolculara ölüsü yeter diyorlar. Hımm işkembeden mi sallıyorlar.

Ciddimisin? Yani bu lafin gelisi denen sozu, sen simdi Fatih Terim'a karsi arguman olarakmi kullaniyorsun. Ondan sonrada bana dogru durust konus falan filan triplere giriyorsun. Kardes, sacmaliyorsun be. Gelmisin bana Riza Calimbayin Diego hikayesini anlatiyorsun. Ne alaka? Bir hoca, hele hele Fatih Terim gibi bir hoca, hazir degil diyorsa, hazir degildir. Aykut gibi bir hoca'nin hazir gordugu oyunculari hepimiz biliyoruz. Fark var.

Sezon sonunda Enaramo fenere hayırlı olsun diyebilir miyiz? :D

Ben Fenerli olsam bu maçı kaybetsek karaya vurmuş balinaya dönerdim. Net

Neden? Hakemler açısından olmasa bile takımlar açısından gayet temiz gidiyor bence lig. Yoksa Fener'in şuan 3'te 3 yapmış olması lazımdı.

Altta ve üstte kaos var. Sistemin istediği oluyor gibi. Sizleri bilmem ama ben gerçekten inancımı kaybetmeye başladım yavaş yavaş.

bu maçın hakemi unutulmamalı

Sadece bu maçın hakemi mi? 2.yarı başladı başlayalı hakemlerin Fener maçlarında yaptıkları eyyamları skandalları saymaktan ben yoruldum..

Elazığ maçında eyyam yapıp mağdur durumda ki Elazığ'lı oyuncuyu da oyundan attılar..Yetmedi Elazığ'ın yediği 2.gol öncesinde verilen faulün faul ile alakası yok..

Antep maçında attıkları gol ofsayt + Antep'in verilmeyen penaltısı..

Bugün yaptıklarını sayamıyorum bile...

Düşünün bu adamlar hakemleri bile arkasına almasına rağmen bu derece rezil rüsvalar...Ve biz şu ligde puan farkını hala 6'dan öteye taşıyamamışız..Unutmadan şunu da söyleyeyim; biz ne kadar kötü oynarsak oynayalım dünkü maçta ki Fırat Aydınus'un da ne cacık olduğunu bir kez daha gördük..Eyvallah bütün takımı eleştirdik,hatta ağır eleştirdik ama ortada bi Aydınus gerçeği de vardı dün..

Neden? Hakemler açısından olmasa bile takımlar açısından gayet temiz gidiyor bence lig. Yoksa Fener'in şuan 3'te 3 yapmış olması lazımdı.

Hakemler acisindan temiz olmamasi yeterli degilmi ? Kuyt Penaltiyi, emre yokdan varolan frikik'den gol atsaydi ve daha niceleri sence Sivas'in kazanma yada beraberlik sansi ne olurdu?

Orası doğru ama takımlar açısından bir sorun yok diyorum.

Evet ama ne kadar Lig'de mucadele veren takimlar iyi niyetle mucadele etselerde suanda ki puan durumu kesinlikle bu Lig'deki mucadele'yi yansitmiyor. Bir sekilde sistem istedigi gibi Lig'imizi yonetmeye devam ediyor. Bizim disinda kim ister Lig heyecaninin Ligin daha 26. haftasinda bitmesini.

fenerbahçe sırasıyla mersin(D) trabzon(D) kasımpaşa beşiktaş (D) bursa ile oynuyacak önümüzdeki 5 maçı bunlardan 15 puan alacaklarını hiç sanmıyorum biz eğer önümüzde 5 maçtan en az 13 puan alırsak ligi büyük ölçüde bitiririz bence

Altta ve üstte kaos var. Sistemin istediği oluyor gibi. Sizleri bilmem ama ben gerçekten inancımı kaybetmeye başladım yavaş yavaş.

Hafiz turkiyede futbol gundemi belirliyor.. Derin iliskiler var, bizler taraftarlar birer piyonuz.. Duygusal oldugumuz icin bagliyiz takimimiza ama Turkiyeye yoneten insanlar bile futbolu kullaniyor.. Sneijder - Drogba transfer surecinde Turkiyede neler degisti kimin haberi var? Gundem 1 ay boyunca Sneijderdi mesela.. Degisen yasalardan felan cok az bi kitlenin haberi oluyor onlarda azinlikta sesi duyulmuyor bile..

Futbol Turkiyede Insanlari uyutmak icin bi arac..

Yani sizce bunlar hep bi tesadufmu? Fener ile Galatasarayin 18 sampiyonlugunun olmasi? Bundan 30 sene sonra o sayi..

Galatasaray 28 olur fener 27 olur mesela.. Hani degismez bu duzen.. Dunyanin hic bi ulkesinde yok boyle sampiyonluklarin esit oldugu..

Sunuda iddia ediyorum.. Biz ile anlastilae ortaligi galyane getirmeyin sizi sampiyon yapariz, Feneri ligten dusurmeyelim.. Biz sampiyon olduk mesela hafiz.. Fatih hoca neler. Vaad etmisti? Acikliycaz demisti sustu.. Yani hep anlasmali dovus.. Bunu bile bile niye bakiyorz? Seviyoruz asigiz.. Bizim temiz duygularimizi cok guzel kullaniyor bu duzenin icinde olan, buyuk oyniyan o kapitalistler..

AslOlanGalatasaray'dir

Herhalde Sivassporun tercumani yok. Çünkü eneramonun sikedeb haberi olmadığı belli

Macin ozetini tekrar izledim de ilk dakikalardaki pozisyonda sow a hakem nasil kart gostermez inanilir gibi degil

Üst Alt