STSL 12/13 H:21 | Mersin İ.Y 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 10 Şubat - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:21 | Mersin İ.Y 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 10 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:21 | Mersin İ.Y 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 10 Şubat

ben böyle tiyatro görmedim abi mac basladi, daha 8.dakikada yanimdakine "atan kazanir ve o da fener olur" dedim hakli ciktim. mersin'e diyecek söz yok, bizim macta hayvan gibi mücadele edip bu macta yari sahayi bile gecmediler. culio ve nobre cikti, sag bek ve ön libero soktu. feneri sampiyon yaptim gidiyorum diyen sikeci m.yildiz da gereksizdi 10 kisi oynasalar da fark etmezdi, adam gurur meselesi yapar bir kez yari sahayi gecer arkadas. beyaz rusya'da donar bu mallar.

Rıdvan mereleşin pozisyonuna kırmızı dedi hayret

Mersin ve Gaziantep'in net olarak yatacak yeri yok gözümde, insallah ikinci lige düserler.

Ikisi de Fener'e karsi satti resmen.

Gol de komikti, Emre'nin önü bombos kimse yüklenmiyor adama dümdüz vuruyor kaleci sektiriyor gol oluyor.

futbolcular üzerinden hala şikenin döndüğünün en büyük kanıtıdır bu maç - yakında tff dükkanı kapatıp futbol izlesinler diye taraftar aramaya başlar ...

5 seneye kalmaz türkiyede spor ölür futbol ve basketbol elele dibe vururlar ... tarihi zamanlar yaşıyoruz

Bakalim nereye kadar gidecekler,yaziklar olsun.tüpcü ve yandaslarini gelecek sezon görmek istemiyorum

mersin denilen iğrenç takımı gördünüz mü adamlar kaleye bile gidemiyorlar :eek:

Adamlar küme düşecek hala şike muhabbeti yapılıyor...Komik geldi bu durum bana. Mersin bundan iyi olsa zaten düşme potasında olmazdı. Ne bekliyordunuz ki başka?

Komediler yavaş yavaş başlıyor. Taraftarından teknik direktörüne, futbolcusundan seyircisine, hakeminden disiplin kuruluna, başkanından medyasına, tahkiminden yönetim kuruluna kadar sezonu erken açtılar. Geçen sene bazı şeyler korkudan düzgün gidiyordu ama adamlar artık kör gözüne parmak sokarcasına göstere göstere yapıyorlar. Her zaman derim bunların arkasındaki siyasiler bu yolu açtılar. Üç, beş oy kaygısı için yapmadıkları şey kalmadı. Yatacak yerleri yok bunların!!!

wissem ben yahia neden yoktu acaba ilk 11'de ? tunus eleneli dünya zaman oldu.

ozan ipek transfer edildi daha 1 kez 18'de görmedim adami, gecen hafta sivas'a gol atan can erdem yedekte bile yoktu

Hakkaten maçı izledim ne kadar sakin bir maçtı görende 2side orta sıralara oynuyor sanır halbuki biri düşmemeye biri şampiyonluğa oynuyor maç başladı sessiz sakin bitti

Ben eminimki bugün cristian caner değişikliğini aziz yıldırım istedi. Aykut kocamanın değişikliği ise: Kuyt - mehmet topal değişikliğiydi. Bu değişiklikten sonra sow sağ kanat oynamaya başladı. Mersin birazcık oynamaya çalışsa gol atarlardı :D

jzw39.jpg

Üst Alt