STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Eskişehir'den sonra karıköy'e kadar Kayseri, Antep, Karabük deplasmanlarımız kalıyo renktaş üçü de şeker gibi bence .

Takım birbirine uyum sağladığında zaten çok zor puan kaybederiz

Akhisar'a bile Drogba girmese muhtemelen kaybedecektik o yüzden kesin konuşmamak lazım..Belli bi kadronun üzerinde durup istikrar yakalarsak bize her maç şeker gibi gelir ama her maç tuhaf tuhaf maceralara gireceksek içerde ki maçlar bile sıkıntı yaratır.

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Melo çok önemli adam yalnız. Takımın güç merkezi resmen.

valla renktaş 10 numara yazmışın içimden geçeni okumuşun olay budur işte bu sistemde çok etkili oluruz ek olarak elmander sağ tarafta denenebilir maçın gidişatına göre

Burakin perfomansina bagli elmander durumu. burak drogba girdikden sonra nasil press uygulamasi yaptiysa ayni cekilde devam etmesi gerekiyor. yoruldugu zaman ilk olarak elmander onun yerine girer sonra umut. elmander hem daha tecrübeli hemde daha akili press yapa biliyor bide bunun üstüne ikili mücadelerde kazanmasini bilen birisi faul yapmadan. pas alis veriside idare ediyor umuta göre . umut zor forma bulur bence bu saaten sonra.elmander sakatliklarina bagli onun forma giymesi

karabük tipik deplasman takımı aynı sezon içinde iki kere yenileceğimizi sanmıyorum.kayseri'nin defansı yumuşak ve kafaları rahatlar bizim maça kadar muhtemelen, antep de bence en kötü futbol oynayan takımı ligin şu an.

Bursa, Elazığ, Ordu gibi deplasmanlar cok daha fazla korkuturdu beni

Arena'da kayıp yapmayalım yeter,eskisehirde puan kaybı olabilir,bi de karabük macından cekiniyorum sahsen

Akhisar'a bile Drogba girmese muhtemelen kaybedecektik o yüzden kesin konuşmamak lazım..Belli bi kadronun üzerinde durup istikrar yakalarsak bize her maç şeker gibi gelir ama her maç tuhaf tuhaf maceralara gireceksek içerde ki maçlar bile sıkıntı yaratır.

Şu an bir geçiş süreci yaşıyoruz. Son 3 maçta 6-7 tane sistem denedik belki kolay değil bu işler . Birkaç haftaya düzen oturacak inşallah. Unutmayınki formsuz halimizle 9 puan öndeyiz, bu formsuzluk sonsuza dek sürmez. Gaza basacağımız periyod haftaya Ordu macı ile başlayacak inşallah

Lig TV Mac sonrasi spor programi cok güzel. reyting pesinde degiler.... sadece futbolu konusiyorlar.

Tümer Metini de cok begendim.

bu akşamki kadroyu fatih hoca shalkenin kafası karışşsın diyemi çıkardı ben cidden kıllandım bir hafta önce pozisyon bile vermeyen kadroyu bozdu hakikatten benim aklım karıştı bugun

OLM DROGBA bizde ... halen anlayamis degilim... Sneijdere daha yeni yeni alisiyorum :D

Şu an bir geçiş süreci yaşıyoruz. Son 3 maçta 6-7 tane sistem denedik belki kolay değil bu işler . Birkaç haftaya düzen oturacak inşallah. Unutmayınki formsuz halimizle 9 puan öndeyiz, bu formsuzluk sonsuza dek sürmez. Gaza basacağımız periyod haftaya Ordu macı ile başlayacak inşallah

İnşallah öyle olacak bakalım gerçekten de müthiş bi fikstür avantajımız var, umarım bunu en iyi şekilde kullanırız

melo sizce shalke maçında 11 de oynamalımı

Tümer Metin: Meireles atıldığında Hakan Şükur ile mesajlaştık. Hakan bana şöyle bir mesaj attı; İlahi adalet

fb eğer ts ye kaybederse lig yarışı biter , bjk nin gidebileceğini sanmıyorum sonuna kadar

Droooooooooogbaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!

Adam resmen aldı daha ilk maçında 3 puanı. Ohh bee ne zamandır şöyle komple bi yabancı forvetimiz olmamıştı herşeyiyle reyiz..

Yalnız ilk yarı kötüydük yani sistem değişti eyvallah ama 4-3-1-2 taktiğinde Melo olmadan çok zorlanırız. Ve bekte Eboue. Yektayla olmaz. Neyse Meloyada 1 maç kaldı.. Az daha şu maçı veriyorduk yalnız Umutla olmuyor bu iş Umut alternatif oyuncu 11 değil. Kanser etti resmen 65 dakika.. Neyse Cuma gününden kazanmak çok güzel oldu emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler güzel bi hafta sonu bizi bekliyor :b5:

yalnız fb nin emre hamlesi keşke olmasa çünkü orta alanları berbattı

Üst Alt