STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş - Fenerbahçe | 19.00 | 3 Mart

menemenspor bir gol yesin anında dağılır trabzon gibi. şikeciler öyle de böyle kazanır bu maçı

fener, en kötü bir beraberlik alır. Bu beşiktaş'tan cacık olmaz.

Beşiktaşlı bir arkadaşımla bu maç için bir söz verdim eğer Beşiktaş puan alırsa Dönerciye eğer Beşiktaş yenerse yemeğe götürecem.Umarım Beşiktaş yener de bende arkadaşıma mutlulukla yemeğe götürürüm.

Büyük şeytan ile küçük şeytanın maçı. Ben küçüğü destekliyorum :D

fernandes bir derbide iyi oynasın dişlerimi beyazlatacağım

Skor ne olur bilmem ama her iki tarafta kesin gol atar;ama kacar gol atar bilemem.

Fazla atan kazanir;ama umarim berabere biter.

besiktasin galibiyet alacagindan hic ümidim yok..fener buldu mu bir gol besiktas dagilir

Beşiktaş'ın galibiyet alabileceğini düşünmüyorum, biz inşallah Eskişehir'i yeneriz, kuşlarında maçı berabere biterse, çok kıyak olur. Beşiktaş 1 puan alabilir derbiden...

Kargalara güvenmesemde ts kadar kötü değil en azından.Ts maçında banko fb alır demiştim.Bu maç en kötü berabere biter gibi.

havada karada heryerde bu maç banko 2 dir. şikecilerin iyi olduğundan falan değil, bu maç anlaşmalı maçtır arkadaşlar. uyumayın, salağa da yatmayın. saraçoğlunun diyetidir bu maç. biz kendi işimize bakmalı es-esi yenmeliyiz. bu maçtan medet uman benim gözümde aptalın ta kendisidir.

Yorumu bir yere kadar mantikli getirip de son cumlede bu kelimeyi sarf etmek gercekten haddini asmak oluyor ama. Dunyanin her yerinde bir takim sampiyonluga giderken rakiplerinin aralarindaki mactan medet umarlar. Buna istersen beklenti dersin, istersen umut dersin ama unutulmasin ki biz de zamaninda Denizliden ,Manisadan medet umduk. O donemde Denizli dusmemeye kendine de oynuyordu bugun de Besiktaslilar biraz olsun bellerini dogrultmak, sampiyonlar ligi sansini surdurmek ve zirveden kopmamak , oyuncular da bireysel cikis gostermek adina oynayacaklar.

Ben sahsen medet de umuyorum, fenerbahcenin icinde bulundugu bu dengesiz oyun halleri ile gayet puan kaybedebilecegini de dusunuyorum. Bu yuzden birinin kalkip da beni aptal olarak degerlendirmesini kabul etmiyorum

Bjk erken gol yerse dağılır. Ts gibi ruhsuz olacaklarını zannetmiyorum saldıracaklar ama defanstaki açıklar sıkıntı oluşturacaktır. İlk golü bjk atarsa berabere biter.

Biz önce esese koymamız şart. Final maçı gibi hazırlanmaları lazım bizimkilerin tamamen galibiyet üzerine.

Geçen sezon Süper Final'in 4. haftasında üstelik de sadece kadın ve çocukların gidebildiği bir maçta hiçbir iddiası olmayan, lig bitse de gitsek havasında olan, yıldızları küstürülmüş, bitap durumdaki Beşiktaş maçı 1-0 kazanmıştı. Hem de fb kazansa lider olacağını bildiği bir maçta kaybetmişti. O gün o maçı Beşiktaş almasa hatta maç berabere bitse biz Kadıköy'deki maça kazanmak zorunda olarak çıkacaktık ve beraberlik şampiyonluk için yetmeyecekti.

İşte o iddiasız Beşiktaş bile o maçı satmamışken şimdi hiçten satmaz. Adamların az da olsa şampiyonluk ihtimali, hiç de azımsanmayacak boyutta Şampiyonlar Ligi elemesine katılım ihtimali var. Üstelik seyirci desteği de var. Böyle ortamda maç satarlar mı hiç. Hem de sevmedikleri fb takımına. Ben hiç ihtimal vermiyorum. Ama güçleri yetmeyebilir. Neticede zayıf denilebilecek bir kadroları var. Kaybederlerse art niyet aramam, güçleri yetmedi diye düşünürüm. Ama kolay maç olmayacak. Kazanmaları öyle çantada keklik değil çubukluların..

Boyle analize ,bilgiye ,eskiden olusmus olaylari inceleyerek yapilan yorumlara saygi duyuyorum. Kesinlikle katiliyorum. Ayrica her stada sulandilar, o aciklamalardan bazilari da bizim maclarin oncesine denk gelmis olsa bize de maci sattilar. Melo atildiktan sonra 10 kisi kaldigimizda ne pozisyona girebildiler ne bir sey uretebildiler.

Ayrica demiroren yonetimi ile ormani karistirmayin. Fikret ormani cok sevmesem de bu tip islere tevessul edecek insan imaji yaratmiyor ayrica kendi sanslari var, sevmedikleri bir rakibe taraftarini mutlu etmek varken maci birakacaklarini dusunmek dogru olmaz.

bjk 2 tane atarsa yener yada berabere biter. fener gol atamıyor çünkü. hatta fener 1-0 önde girerse 60dk falan aykut hemen selçuğu falan alır forvet çıkarıp bjk de gol atar berabere biter gene diye düşünüyorum.

Üst Alt