STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe - Bursaspor | 19.00 | 10 Mart

Arabani evi satin fenere oynayin mumkunati yok fener puan kaybetsin

senin yazdigin gibi seyler hangi macta yazildigini hatirlarsam o macta fener puan kaybetti :asd: elazig,sivas besiktas maclarinda okudum ve o maclarda puan kaybetti fener.. umarim senin yazinda ugurlu gelir kardes :asd:

Trabzon kim yahu.Berbat bir kadrosu var.Trabzon maçını düşünüyorsak zaten vay halimize.

İlk yarı 1 puan aldılar.

Ayrıca Elazığspor'dan sadece 3 puan uzaktalar,küme düşme potasına girecekler son haftaya kadar.Bizim maça asılacaklar,bahanesi de kümede kalma olacak.Bakın da görün.

Benim izlediğim Trabzon değil bizden puan almak, handikap olmasın diye dua eder.Hele son maç şampiyonluk maçı falan olursa darma duman ederiz.

bursanın gol ümidi tuncay şanlı nın fenere kazara gol atacam diye ödü kopmuştu geçen maçta. pinto olaydı beraberlik ihtimali vardı ama şu anda banko fener. 4-0 biter. tuncay 3 tane gol kaçırır

Bursaspor'un muhtemel onbiri.

Besiktas puan kaybetti, haydi Bursa sira sende.

Carson

Basser Serdar Ibrahim Vederson

Murat Edu Belluschi Tuncay

Batalla

Sestak

Benim izlediğim Trabzon değil bizden puan almak, handikap olmasın diye dua eder.Hele son maç şampiyonluk maçı falan olursa darma duman ederiz.

allah aşkına şöyle konusmayın arkadaşım ya futbol bu al gençlerede fark atabilirdik ama 0-1 bitti son maça falan kalmasın hatta kadıköyede kalmasın korktuğum falan yok 5-10 kişinin daha kalp krizinden ölmesine gerek yok

Bursaspor'un muhtemel onbiri.

Besiktas puan kaybetti, haydi Bursa sira sende.

Carson

Basser Serdar Ibrahim Vederson

Murat Edu Belluschi Tuncay

Batalla

Sestak

Güzel onbir fakat keşke Pinto sakatlanmasaydı ; Murat'ın yerine Sestak , forvete Pinto geçerdi. :)

Çok umudum yok ama Bursaspor puan alırsa helal olsun :)

Erken gol bulamazsa puan kaybeder fener. Dakikalar geçtikçe stres yapacaklar.

Hikmet Karaman işini bilir :cool: Ayrıyetten yarın kesin Fenerbahçe'de kırmızı kart gören olur :b5:

Üst Alt