STSL 12/13 H:26 | Bursaspor 3-2 Trabzonspor | Maç Sonucu | 15 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | Bursaspor 3-2 Trabzonspor | Maç Sonucu | 15 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:26 | Bursaspor 3-2 Trabzonspor | Devre Arası | 15 Mart

yalnız hakem bariz bursayı tutuyor. acaba diyorum trabzon son maça kadar düşme hattında bırakılmakmı isteniyor komple teorisi

hakem serkan çinarmiş. biz okadar topa vururken faul veren herif. bursali adrianin bacagina vururken topa vurdu diyor:asd: seni hakem yapanin alnini karişliyim serkan çinar.

ikinci yarı maçı izlemeye kalksam gol olmaz tüh kaçırdık golleri:sad007:

Hakemler bu sene rezalet. Son yillarin en berbat performansini sergiliyorlar. Bazen art niyet aramamak mümkün degil.

Baska zaman tehlikeli girdin diye faulü caliyorlar topa dokundugun halde, Bursali futbolcu adami arkadan bicti resmen, devam diyor.

Cevap: STSL 12/13 H:26 | Bursaspor 3-2 Trabzonspor | 2.Y | 15 Mart

Bamba yine atıyordu kendi kalesine :lol: Direkten döndü

Sol Bamba ligin en kötü stoperi nereden bulmuslar bunu ya

Sol Bamba ligin en kötü stoperi nereden bulmuslar bunu ya

Aslında geldiği ilk zamanlar iyiydi, hatta İstanbul'daki Fenerbahçe maçında çok iyi oynamıştı, defansı tek başına idare etmişti diye hatırlıyorum.

Sonra diğer TS'li futbolcular gibi bu adam da çöküş yaşadı, bu aralar amatörce hatalar yapıyor sürekli.

Onur´un performansinda da düsüs var takimla paralel olarak. Korkutuyor beni acikcasi :) Hazirligini daha iyi yapmali :)

Cevap: STSL 12/13 H:26 | Bursaspor 1-0 Trabzonspor | 1.Y | 15 Mart

bi yandan ben de boyle dusunuyorum.. diger yandan her taraflari asilsa ne olacak.. simdi asiliyorlar da ne oluyor.. :asd:

İlk yarıdaki maçı hatırla renktaş.Ve de Arena'da Trabzonspor'a karşı galibiyetimiz yok.1 mağlubiyetimiz,2 de beraberlik var.Küme düşme işi son maça kalırsa bence yenemeyiz.

Üst Alt