STSL 12/13 H:26 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | M.S | 17 Mart - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | M.S | 17 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:26 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | M.S | 17 Mart

Maç öncesi sorsalar hepimiz 1-0'a razı olurduk.Hatta burada bile çoğunluğun öngörüsü takılacağımız yönündeydi lakin maçı umduğumuzdan rahat kopardık.Buna rağmen yediğimiz golden ötürü hayıflandım açıkçası.İlk yarıyı 3-0 önde kapıyorsun,rakibin 10 kişi kalmış her şey istediğin gibi gidiyor buna rağmen gol yeme alışkanlığımızdan kurtulamıyoruz. :mad:

Maçı seyredemedim.

1-3 güzel galibiyet,

fakat asıl merak ettiğim nasıl oynadık ?

Doldur-boşalt'a devam mı ? yoksa hızlı&paslı&modern futbol mu ?

arkadaşlar sneıjder neden oyundan çıktı artık şu adam 90 dakika oynasın küsecek yoksa form yakalamayada başladı anlamıyorum adam oyundan alınırken tepki gösterecek diye ödüm kopuyor

Aynı durumdayım.Ama sanırım artık kendisi de haklı buluyor çıkarılmasını ki çıkarılırken mutlu görünüyor.

Melo ve Ebouede büyük oyuncular,fakat işte bazen anormal lakayt hareketler ve hatalar yapıyorlar ki pes diyorsun.Aslında her maç kalitelerini belli ediyorlar fakat o işte garip garip herketler basit top kayıpları kötü sonuçla birlikte gelince farklı şeyler düşünüyorusn.

Son 2 haftadır çok iyi oynuyoruz. Gençlerbirliği maçında da ilk yarı böyle oynamıştık ama zorlasak 5 - 6 yapardık :yenieek:

GALATASARAY diye yazılır "Mourinho'yu Kayseri'ye getiren takım" diye okunur.

Ilk yari son yillarin en müthis futbolunu oynadik. Bence tarafli tarafsiz herkesin agzi acik kalmistir.

Ikinci yari da sahada yürümeyi tercih ettik, ama böyleyken bile son dakikaya kadar top göstermedik Kayseri´ye. Isteseydik 9 tane atardik bugün

Sistemimizi, ideal kadroyu, dizilisi bulduk gibi cok sükür. En cok da buna sevindim.

Drogba inanilmaz bir güc ya. Onun sahada olmasi herseyi degistiriyor. Melo da cok iyi bu aralar :) Nazar degmesin.

Cok önemli bir galibiyet ve olaganüstü bir futbol. Helal olsun

ya arkadaşlar maçı tam izleyemedim sneıjder kötümü oynadı da çıktı artık hocamızda bu oyundan alma alışkanlık oldu sanırım bıraksada adam 90 dakika oynasa ayrıca oyundan alınırken tepki gösterdimi yada üzüldümü ?

Sneijder'in çıkarılmasına başka yorumu olan var mı renktaşlar ?Ben artık çok korkmuyorum küser falan diye çükü sanırım kendisi de kabul ediyor tam verimle oynayamadığını ki çıkarken kızmıyor..

sistem artık oturuyor.. 7-8 maçta bu duruma gelmek büyük bir iş..

Drogba cok iyi oynadi. Bu adam baska...bambaska... :ayatollah:

sol içe selcugu atmakla sneıjder problemını cözmüş bulunuyoruz

hem sneıjder rahat oluyor hemde rıera eskısı gıbı yıpranmıyor

Üst Alt