STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Galatasaray - İstanbul B.Ş.B | 20.00 | 30 Mart

olimpiyatta oyniyalim sahamiz'a toparlanma imkani taniyalim

maci izmirde oynasak

malum zemin

hemde 70000 kisinin önünde

ama kombineliler ayaklanir

hele zenginler/locacilar:asd::asd::asd::asd:

İBB ve Mersin maçları dışarıda oynansa da zemin düzelse keşke

Real Madrid´i düsünsen ne yazar Allah askina? Real Madrid sonra bozguna ugratir, sampiyonlugu kaybettiginle kalirsin.

Tek tek bakmaliyiz maclara. Laubalilige yer yok artik. 8 mac kaldi ve her galibiyet seni sampiyonluga yaklastiriyor artik.

IBB kötü durumda, defanslari berbat, en iyi oyunculari Holmen de cezali. Bu maci verirsen, sampiyonlugu da verirsin.

Belediye vasat bir ekip bence. Avci dönemindeki etkinlikleri yok. Dümdüz bir takim oldular. Belediye ve Mersin'le evimizde oynuyoruz net galibiyetler olmali.

Şu milli takım araları zulüm gibi geliyor.Drogba ve sneijder form tutmuş ne güzel.

Skor önemli değil, 3 puanı alırız diye düşünüyorum.Ama real maçı etkileyecektir oyuncuları.

Artık puan kaybı yapma lüksümüz yok. Ezikler arkalarına rüzgârı aldılar. Medyanın da pohpohlaması ile yine şampiyonluk naraları atmaya başladılar. Bunlara fırsat tanımayıp istedikleri kupayı münasip çekilde göstermeliyiz :D Önümüzdeki 4 maçta alacağımız 12 puan bize şampiyonluğu getirir. Ama benim bu maçta başka bir isteğim var. Drogba'nın da goller atmasıyla İBB yi 5 leyelim. Ligin lideriz ama adam gibi farklı kazandığımız bir maç yok. Ben bir tek deplasmandaki Antalya maçını hatırlıyorum. Ama yine de içimden 1-0 olsun bizim olsun geçiyor. Zemin nasıl acaba? Ben umutsuzum zeminden.

şimdi şöye bir düşünelim.

real madridi elemenin olasılığı nedir? %10 yada 20 diyelim

Real madridi elemenin maddi getirisi nedir? 6-7 milyon euro diyelim

şampiyon olma olasılığımız nedir? %60-70 diyelim

şampiyonluğun maddi getirisi nedir. en az 40 milyon euro

sonuç olarak şampiyonluk reali elemekten daha kolay ve daha değerli. hemde kat be kat. real maçları güzel zevkler dışında bize bişey kazandırmaz ama realle oynayacaz diye şampiyonluk kaçarsa faturası çok ama çok ağır olur. lig şampiyonluğu bence real maçından çok daha değerlidir.

sonuç olarak şampiyonluk reali elemekten daha kolay ve daha değerli. hemde kat be kat. real maçları güzel zevkler dışında bize bişey kazandırmaz ama realle oynayacaz diye şampiyonluk kaçarsa faturası çok ama çok ağır olur. lig şampiyonluğu bence real maçından çok daha değerlidir.

Real Madrid'i eleyip şampiyon olmanın getirisi nedir?

-Paha biçilemez:trollface:

Bu saatten sonra puan kaybına tahammülümüz yok...Ezik kuşlar bala .öte gidiyor anlamadım nasıl bir şansları var... Biz Gençleri ezeriz gider 1-0 yeniliriz adamlar Antalyaya %40 topla oynar Antalya onların 1.5 katı fazla pas yapar ama yenerler.. Şunların duran toplarına çözüm getirmeyen aptal teknik direktörlere de şaşırıyorum ..Gökhan'ın aşırtıp gol olan kaç tane korneri vardır artık sayısını unuttum.. Her neyse puan farkımız 4 bu saatten sonra kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz ... Çıkalım aslanlar gibi alalım kalan maçlarımızı bunlar da kudursun

yarışta şikeden tescilli ama ceza almayan bir rakibimiz olduğunu hiç bir zaman unutmamalıyız. böylesine şerefsiz ahlaksızların dolu olduğu ortamda o yüzden her maç bir final ve kazanma zorunluluğu var. ben azizin şike yapacağından %10000 eminim. her taraftan saldıracaklardır, eşi görülmemiş pislikler dönecektir kalan 8 haftada. çünkü biz bu senede şampiyon olursak kopup gideceğimizi düşünüyorlar.

En etkili isimleri Holmen cezalı... Webo vardı onu da kuşlar aldı..Geriye bir Doka kalıyor onu da tutalım bir zahmet...Rahat bir galibiyet alırız gibi geliyor..

yemin ediyorum ayni cümleyi ben gencler macinda kursut icin söylemisdim ve tek isim bize tehlikeli ola bilecek vinxics mi nedir icin söylemisdim. sonuc malesef belli :(

Biz kupayı kadıköyde kaldıracaz yıldırım demirören buna zorluyor bizi. Sonra suratını ekşite ekşite vermek zorunda kalacak gene :)

Bizim bundan sonra puan kaybetme luksumuz yok. Her maca artik 100 100% cikmamiz gerek. kadikoye kadar kuslar bir macta takilirlarsa bu is biter..

Tez zamanda takilirlar insallah.

real'e 2 maçta kabus yaratıp elensekte k.dköyde kupayı alak :ayatollah:

Yine geldi milli maç arası adam gibi milli takım olsa bişey demeyeceğim ama izlemek dahi gelmiyor içimden milli maçları bazı karaktersizler hala takımda oldukça bu maça aynı taktikle oynarsak kazanırız

Drogs muhtemelen yedek oturur bu macta.

Elmander'in durumu ne alemde?

Üst Alt