STSL 12/13 H:29 | Trabzonspor 1-0 Orduspor | Maç Sonucu | 12 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:29 | Trabzonspor 1-0 Orduspor | Maç Sonucu | 12 Nisan

stsllogo.png

trabzonspor.png
v.png
ordu.png

trabzon-avniaker.jpg

Spor Toto Süper Lig 12/13 Sezonu 29. Hafta

Trabzonspor - Orduspor

Hüseyin Avni Aker Stadyumu, Trabzon

12 Nisan

20.00

Cevap: STSL 12/13 H:29 | Trabzonspor - Orduspor | 20.00 | 12 Nisan

Trabzon yenmeli, yenmek zorunda. Hem kendileri hem biz rahatlariz.

inşallah küme düşersin trabzon. son hafta bizim vurup kümeye gitmenizi istiyorum. sizinde fenerden bir farkiniz yok gözümde.

Onur

Serkan Mustafa Giray Cech

Volkan Zokora Soner Olcan

Alanzinho

Henrique

Fornezzi

Ferhat Yussuf Agus Ferhat

Umbides Nizamettin Ali Stancu

H.Kabze Barral

fornezzi geçen maç neden oynamadı? bu maçta neden var? ordunun yedek kaleicisi neden cizgide dururken aşırtma gol yedi? ordu neden bu ligde var? vs.. vs..

Trabzon'un kadrosunu ilk kez beğendim bu sene..Herkes yerli yerinde gözüküyor..10 numaralardan ve santraforlardan kanat oyuncusu yaratma saçmalığı son bulmuş bu maçta..

hic antu moduyla falan alakası yok, geçen maç neden fornezzi'nin oynamadıgını mantık sınırları içinde biri açıklasın, eyvallah diyecem.

sakat degildi, cezalı degildi, kadro dışı degildi, ligin en iyi kalecilerinden biri, hayati maca cıkıyor ligde kalmak için ve oynatılmıyor. neden?

6 yabanci vardi sahada galiba. Fornezzi'yi kesmisdi Cuper.

hic antu moduyla falan alakası yok, geçen maç neden fornezzi'nin oynamadıgını mantık sınırları içinde biri açıklasın, eyvallah diyecem.

sakat degildi, cezalı degildi, kadro dışı degildi, ligin en iyi kalecilerinden biri, hayati maca cıkıyor ligde kalmak için ve oynatılmıyor. neden?

İbrahim Kaş'ı kadro dışı bıraktılar.Yerine yabancı oynadı.Üstüne sağ bekte Ferhat Çökmüş yerine Miguel tercih edildi.Yabancı sınırından dolayı yani.fener maçının öncesi kadrolar belli olduğunda yazmıştım.Fevzi bu sene hiç oynamadı ligde kötü oynar demiştim,yanılmadım.

6 yabanci vardi sahada galiba. Fornezzi'yi kesmisdi Cuper.

mantıksız arguman. ki hocanın kendisi böyle bir şey söyledi mi senin kişisel görüşün mü bilmiyorum da, önce kaleciyi yazarsın 6 yabancı kotan doluysa. en telafisi olmayan bölge orası çünkü.

var o işte bir iş net olarak yani.

Sakat,cezalı falan değilse harbiden bir bit yeniği var demektir.

İbrahim Kaş'ı kadro dışı bıraktılar.Yerine yabancı oynadı.Üstüne sağ bekte Ferhat Çökmüş yerine Miguel tercih edildi.Yabancı sınırından dolayı yani.fener maçının öncesi kadrolar belli olduğunda yazmıştım.Fevzi bu sene hiç oynamadı ligde kötü oynar demiştim,yanılmadım.

böyle mantık var mı abisi ya

en kritik bölgeye ligde hiç süre almamış kalecini koyuyorsun fb maçından önce. sebep=6 yabancı varmış. geçiniz

Üst Alt