STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | Maç Sonucu | 2 Eylül - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | Maç Sonucu | 2 Eylül

Cevap: Re: STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | 2.Y | 2 Eylül

takılıyorum hacı çok tatil yaptı melo oyunda kopukluk yaşıyor ama yinede bugün çok beğendim reis reis. Ama hamitte o kıpırdamayı ben hala görmedim. :( Çok maç yapmalı çok dediğim gibi paf takım maçlarında bile olmalı çok eksiği var. Çok top tutuyor ayağında kaptırıyor.

Aynen katılıyorum. Vallahi aklımdan geçmiyor değil. Hamit elimizde mi patlıyacak acaba diye. Ben düzeleceğine inanıyorum yada inanmak istiyorum.

Cevap: STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | M.S | 2 Eylül

ben bu takim defansini hic begenmiyorum, her mac amatorce 2-3 gol yenmez, cok bozuk takim cok

Bi de şuna sinir oluyorum. Durumu 3-1 yapmışız, maçı kopardık sayılır ama hala 10 kişiyle hücuma çıkıyoruz! En son adamımız orta sahanın ortasında! Yaa ne gerek var kardeşim? Zaten oyunu koparmışız, adamlar hızlı çıksa rahatlıkla golü atabilir ve oyun riske girebilir (ki nitekim biraz becerikli olsalar atıyorlardı az kalsın kontradan). Aynısını bjk maçında da yaptık 2. golü yedik. Yani sanki sürekli gerideymişiz gibi 10 kişi gol arıyoruz! Bazen takımı geriye çevirip kontra atak ile gol aramak daha mantıklı oluyor!

Elmander yedek kalmalıdır.

Gerçi yedekten asla kurtarıcı olarak giremez de maça.

4-3-3 dönmeliyiz bir an önce, pozisyon bulamiyoruz, bizim buldugumuz pozisyon, pres yapip, baski yapapip, rakibin hata yapmasi..

4-3-3 dönü, solda amrabat, ortada burak, sagda aydinla umut yarissin.

ortada selcuk, melo ve erem/hamit/engin den biri olsun

4-4-2 sistemde rakiplerimiz cözdü bizi

Bu oyunla Şampiyonlar Liginde sadece Cluj ile 3. lük mücadelesi verebiliriz.

muslera

eboue

semih

danny

hakan balta

selcuk

melo

e.colak

ambramat

burak

umut

İleride Burak-Umut ikilisi

Orta sahada Amrabat-Selçuk-Melo-Emre dörtlüsü ile oynamamız lazım bence

beyler herkes kötü yorumlar yapmışta bir geriye bakın isterseniz. ilk hafta beşiktaş sonra bursa. bunlar kolay rakipler mi? şu an ligin en etkili 2 takımlarını geçtik. lige yeni başladık ve bu en zorlu 2 virajı 2 puan kayıpla güzel atlattık. bundan sonra fikstür güzel.

Bundan sonra da Elmander'i alternatif olarak görmek istiyorum. Lütfen.

benim anlamadigim bu takima nolduda böyle cok acik veriyor

Hamit'in yerine Sabri oynasaydı daha az hata yapardı herhalde.Fakat yinede önceki maçlara göre daha iyiydi.(ilk yarıda.)Ayrıca Umut değil , Hamit değiştirilmeliydi.

Eğer Fatih hoca maliyeti sebebiyle vazgeçtiği bir stoper varsa da bu maçtan sonra parası neyse verin alın diyecektir.

Semih büyük düşüşte.Yeni gelen stoperin partneri Semih değil Dany olur şimdiki form durumuyla.

Burak'ta ben ilk 11'de oynarım arkadaş dedi oyunuyla.

Çok üzerinde durulmuyor ama takımda yedek defansif orta saha sıkıntısı var.Alper Potuk alınmalı.

beyler herkes kötü yorumlar yapmışta bir geriye bakın isterseniz. ilk hafta beşiktaş sonra bursa. bunlar kolay rakipler mi? şu an ligin en etkili 2 takımlarını geçtik. lige yeni başladık ve bu en zorlu 2 virajı 2 puan kayıpla güzel atlattık. bundan sonra fikstür güzel.

evet, kötü rakipler

bunlara bunlar bizim rakiplerimiz dersek, avrupada hicbirsey yapamayiz.

Üst Alt