STSL 12/13 H:3 | Karabükspor 0-3 Beşiktaş | Maç Sonucu | 1 Eylül - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:3 | Karabükspor 0-3 Beşiktaş | Maç Sonucu | 1 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:3 | Karabükspor 0-3 Beşiktaş | M.S | 1 Eylül

Bırak şu transferleri.Önce şu zemini yapın artık kardeşim.Bırakın bahane üretmeyi de artık zemin yapın.Almayın oyuncu.Önce zemin be kardeşim.Yeter artık.Elazığ gene İzmir'de maç oynuyor.Rezil bir zemin yine ve maçı açın bakın sanarsın Süper Amatör maçı.Almayın transfer.Önce şu baş işleri halledin.Yeter artık.Maça değinmeyecem asla.Zaten 2. yarı full sıkıldım.Oyuncular kalitesiz saha onları iyi oynamasına hiç izin vermiyorum.Bir gün protesto edelim bunu.Kimse izlemesin.Kimse gitmesin.O kadar para veriyoruz.Bu ne biçim bir futbol.Zemin düzgün olsa görüntü güzel olur az da olsa oyuna müdahale eder ama yine de çok kalitesiz futbolculardan oluşur bizim lig.Çok berbat ligimiz olduğunu bir kez daha görmüş olduk bugün.

Bülent Korkmaz bu takımı ipten aldı ve ligde tuttu

Beter olmanız dileğiyle

beter olsun karabük kendilerini ligde tutan bülent kormazi gönderirlerse olacagi bu les gibi takim olmus karabük dandik bjk den 6 7 tane yiyeceklerdi

Defi berbattı Krabük ün keza sahasıda öyle 2 senedir bi stadı onaramadılar.

su ana kadar ligde gordugum en lakayt futbolu Karabuk oynadi ,U.Boral'in attigi gol hele yuz kizarticiydi

Karabük puan alır diyordum. Hiç bir şey bilmiyormuşum. Bu Bjk asılacak lige. Gerçi feda diye diye ağladılar. takımda bir genç diye bizim istemediğimiz devşirme var.

Shelton da golü atamadığı gibi Hilberte müdahale edememesi maçın seyrini değiştirdi.

Üst Alt