STSL 12/13 H:3 | Sivasspor 0-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 2 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:3 | Sivasspor 0-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 2 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:3 | Sivasspor - Fenerbahçe | 18.00 | 2 Eylül

maçı sattıklarında rıza çalımbay yokmuydu başlarında. zaten lig başlarında şike olmaz dicem amdu a burası türkiye. zaten hukuk yok. herkes istedigi gibi at koşturuyor.

Geçtiğimiz sezon Sivas'ın Fener'e puan kaybettiğini hatırlamıyorum,belki de ben yanlış hatırlıyorum.Ama Bülent takımın başındayken Sivas taraftarı da maçın satılacağını tahmin ederek gidiyordu maçlara.Ki bülent zamanında 4'ten aşağı gol yediğimizi hatırlamıyorum.

Cevap: STSL 12/13 H:3 | Sivasspor 0-0 Fenerbahçe | İlk Yarı | 2 Eylül

Beyler biraz sinerji.Bu maçı almamaları lazım.Sivas zorlu deplasmanlarından bu ligin.

Şu Ziya'yı çok aramışlar mı merak ettim.

Fener pozisyonlara giriyor, Sivas defansif anlamda iyi başlayamadı maça. Birazdan Fener atarsa şaşırmam.

navratil mal arkadaş. pozisonun başında pas verdi. birde kuyta pas attı. her nekadar çarpsada ayagına.:D

sivas boyle arkada hatalara devam ederse farklı bıter bu mac

Staddayim su an, bizim salak stad yonetimi Fener macini vermiyor. Hay Allahim ya...

sivasın göğüs reklamı yok mu ben mi yanlış gördüm

Ligin en iyi santraforu bu moussa sow, ama aykut dahisi sağ kanatta oynatıyor :D

Üst Alt