STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor 4-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 20 Nisan - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor 4-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 20 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor 1-0 Beşiktaş | 1.Y | 20 Nisan

Sivasin baskani, antepin Td si kim? daha bir yil önce eziklere hizmetten yargilanmadan seref duyan iki arkadas deilmi?

Düsme hattinda olsalar nolur rahat olsalar nolur?insallah iki rezil takimda düser en büyük darbeyide bir vurmus oluruz ikisinede.

önümüzdeki 3 hafta hep fenerle oynıcaz :d antep sivas fener :)

Cevap: STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor 2-1 Beşiktaş | 1.Y | 20 Nisan

Gerçekten işin b.. çıktı artık.Fb hiç maç kazanamayacaksa zaten kapatıp gitsin kapıyı.Bizden sonraki en güçlü takım bu ligdeki,maçlarının çoğunu kazanmasından doğal bir şey yok.Yok bal,yok şike yok bilmem ne.Bal dediğin en fazla 1-2 maç olur,sürekli sürekli oluyorsa orada ya beceri ya da beceriksizlik vardır.Tamam şike var herkes kabul ediyor bunu ancak papağan gibi her zaman tekrar etmenin hiçkimseye bir faydası yok.Ceza almıyorlar işte.Önümüze bakacağız artık,sürekli bu olayla yatıp kalkmak bizim taraftar profilimize ve zihniyetimize zarar veriyor.

helal olsun rdas, aklimdan gecenleri yazmisin

bız maçlarımızı alalım gerısı bız ılgılendırmıyor şu durumda

Haklısın da ben bunu kastederek yazmadım onu.

Elbet bir yerde şike olayı dile getirilecek,bazı maç bitimlerinde bazı muhabbetler dönecek ama bu muhabbetler her maç her maç oluyorsa ortada bir sorun vardır.

Haklısın da ben bunu kastederek yazmadım onu.

Elbet bir yerde şike olayı dile getirilecek,bazı maç bitimlerinde bazı muhabbetler dönecek ama bu muhabbetler her maç her maç oluyorsa ortada bir sorun vardır.
bunlar her zamankı senaryolar,yanlız bız puan kaybedelim bızdekı ılk yorumlarda bu olur ,hafataya antepede koydummu toplu kus olumlerı olur

yalnız su escude cok sağlam oyuncu kiralık degılmı bunlarda bu

Üst Alt