STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği 2-0 Fenerbahçe | M.S | 21 Nisan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği 2-0 Fenerbahçe | M.S | 21 Nisan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği - Fenerbahçe | 20.00 | 21 Nisan

Yıllar önce ahmed hassan son saniye golüyle feneri şampiyonluktan etmişti ankara'da umarım yine öyle bir şey olur.

Yalnız o sene fener şampiyon olmuştu gibi hatırlıyorum, dediğin maçı bende izlemiştim, dün gibi hatırlıyorum Tolga ortalamıştı Hassan vurmuştu arka direkte..Havalara sıçramıştım o golden sonra.. Sanırım 2000-2001 sezonuydu.

Fenerde bu yıl da rakip başkanı değil de belli 1-2 oyuncuyu satın alma moda...Kaleciyle defanstan birini bağlarlar bir de en etkili oyuncularına bu maç ortalarda görünme biz seni sonra görürüz derler iş biter..

Fenerde bu yıl da rakip başkanı değil de belli 1-2 oyuncuyu satın alma moda...Kaleciyle defanstan birini bağlarlar bir de en etkili oyuncularına bu maç ortalarda görünme biz seni sonra görürüz derler iş biter..

Örnek; Erkan Zengin..

Dün gol attığına falanda bakmayın, adam 2 maçtır çok güzel yaptı işini! 2 maçta da fener'e çalıştı

aziz büyü mü yaptı ne yaptıysa, takımları yürüyerek kazanmaya başladı. biz kazanırsak, takılabilirler.

Örnek; Erkan Zengin..

Dün gol attığına falanda bakmayın, adam 2 maçtır çok güzel yaptı işini! 2 maçta da fener'e çalıştı

Zaten ben de direk Erkan Zengini düşünerek yazmıştım...:D Dün için anlaşmamış olabilirler ama hafta sonu kesin bir iş oldu... Tanınmayacak haldeydi resmen..

şikecileri yenmek isteyen takım kaliteli ve iş bitirici ayaklara sahip olmak zorunda. vasat oyunculardan kurulu takımlar her ne kadar baskı yapıyor gibi gözüksede iş ceza sahasındaki bitirici vuruşlara ve son paslara kaldığında bocalıyorlar. bunu yapabilecek takım bu ligde sadece biziz. o yüzden bizim maçtan önce fenerin puan kaybetme olasılığı son derece düşük görüyorum. çünkü vasat takımlara karşı iyi kapanıyor fb. biz ofansta çok iyi olmamıza rağmen defansta fahiş hatalar yapabiliyoruz. o yüzden bizim puan kaybetme olasılığımız fenere göre çok daha fazla. ama günümüzde olduğumuzda zaten kaliteli ayaklarımızla yediğimizden fazlasını attığımızdan sorun olmuyor.

Zaten ben de direk Erkan Zengini düşünerek yazmıştım...:D Dün için anlaşmamış olabilirler ama hafta sonu kesin bir iş oldu... Tanınmayacak haldeydi resmen..

Adam bize karşı rüzgar gibiydi, iki fener maçında da tam bir el freniydi..Kaptırdığı toplar, yap(A)madığı ortalar, ver(E)mediği paslar..Hadi dünü gol attığı için kurtardı diyelim, ama hafta sonu yüzde yüz vardı bir şeyler..O Necati'nin, Alper'in, Hürriyet'in resmen gözlerinden ateş fışkırıyordu o derece hırslılardı, Erkan ise oralı bile değildi..Hele şu yay üzerinde ki frikik pozisyonunda Diego ve Dede'den topu alıp kendi vurduğunda iyice anlaşıldı niyeti..Normalde frikik kullanmayan adam nedense bir anda frikikçiliğe heveslendi ! Onu da köfteciye yollayıp, potansiyel bir gol şansını da ortadan kaldırmış oldu, görevini yerine getirdi.

Gençler ve Cavcav bu maçı çoktan bağlamışlardır...

erkan zenginler bulmuşlardır gençlerden de satılık oyuncu mu yok azizin şike ligi artık ligimiz iyi izleyin gençleri de bu hafta yine çok beceriksiz güçsüz ve aciz olacaklar en iyisi yine yüklüce parayı fenere basmak

Anlaşılan o ki, fenerin yeni hedefi Türk asıllı gurbetçi oyuncular..Mesela Eses'te Erkan Zengin vardı adam Türk-İsveç ortak yapımı..Gençlerbirliği'nde de benzer bir oyuncu var..Yine Türk-İsveç ortak yapımı;

Jimmy Durmaz..

Bakalım görelim neler olacak..

gencler kaleye 12336595652 sut vururlar 121545 direye carpar gol olmaz ,fener 1sut 1 gol ve maci fb 1-0 kazanir

Türkiye lig tarihinin en büyük sikecisi Ilhan Cavcav´dir. Paraya babasini bile satar.

Ligin son haftalarinda Fenerbahce´nin junior sikecilerle de oynamasi cok manidar.

Biz kendi macimiza bakalim. 3 mac dedik. Onlari kazanalim. Bunlar ne yaparsa yapsin

Yalnız o sene fener şampiyon olmuştu gibi hatırlıyorum, dediğin maçı bende izlemiştim, dün gibi hatırlıyorum Tolga ortalamıştı Hassan vurmuştu arka direkte..Havalara sıçramıştım o golden sonra.. Sanırım 2000-2001 sezonuydu.

Bahsi geçen maç 2001-2002 sezonu 29.hafta.Güzel bir andı :)

GENÇLERBİRLİĞİ FENERBAHÇE A.Ş. - Maç Detayları Spor Toto Süper Lig TFF

Fener yine 11 kişi defans yapar 1 kere cıkar gol :asd:

Gençleri biraz tanıyorsam bu maçta puan alma ihtimalleri 0

Sow oynarsa fenev 3 şut 2 isabet yapar.Oynamazsa 2 şut 1 isabet.Tek tutanda gol olur böylece 1 hafta daha 3 kulvar 3 kulvarrrr diye bağırırlar.

Sv: STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği - Fenerbahçe | 20.00 | 21 Nisan

Serdar kulbilge yok ama ramazan var

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt