STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Valla bugün iki elimizi gökyüzüne açıp Allah'a şükretmekten başka yapacak birşeyimiz yok..Cidden Allah yüzümüze baktı bugün..Evet artık sadece 3 puan önemli artık ama yemin ederim sinirden ağlama noktasına geldim..Şampiyonluk maçına çıkmış takım nasıl bu kadar rezalet oynar? Resmen utandım..Allah'a çok şükür kazandık, üzerimden bir Everest dağı kadar yük kalktı..Muhtemelen herkes için aynı durum söz konusu olmuştur..Haftaya yenelim ve bitsin artık şu sezon, yeminle fenalık geldi..İnşallah seneye şu takımın ayarını temposunu ve ruhunu bozan adamların alayı gönderilir..Yedek kulübemiz eli yüzü düzgün adamlarla takviye edilir..

Allah rızası için Benfica bunlara koyacak,aykut denen sinsi kareketersiz, şikeci başkanıyla gün yüzü görmeyecek.

Valla bugün iki elimizi gökyüzüne açıp Allah'a şükretmekten başka yapacak birşeyimiz yok..Cidden Allah yüzümüze baktı bugün..Evet artık sadece 3 puan önemli artık ama yemin ederim sinirden ağlama noktasına geldim..Şampiyonluk maçına çıkmış takım nasıl bu kadar rezalet oynar? Resmen utandım..Allah'a çok şükür kazandık, üzerimden bir Everest dağı kadar yük kalktı..Muhtemelen herkes için aynı durum söz konusu olmuştur..Haftaya yenelim ve bitsin artık şu sezon, yeminle fenalık geldi..İnşallah seneye şu takımın ayarını temposunu ve ruhunu bozan adamların alayı gönderilir..Yedek kulübemiz eli yüzü düzgün adamlarla takviye edilir..

Daha Chelsea-Fenerbahçe maçı var hocam sezonun bitmesine.

Fener alamasın Uefa'yı (nasıl alamadığı hiç önemli değil) asıl bayram o zaman başlar.Şimdi kimse sevinemiyor bunların Avrupa'da çok ilerlemesi yüzünden.

Öyle valla, açıkçası zor gibi gözükse de bir şekilde Portekiz de tecavüze uğrayıp dönmeleri bizi bir hayli ihya eder..Olumsuz düşünmek istemiyorum, bekleyip görelim bakalım.

sampiyonluk hayirli olsun

futbolda garanti yok derler ama trabzonun bizden puan alicagina ihtimal vermiyorum,cünkü alirlarsa o topculari trabzona sokmazlar

onun icin +3 herzaman cepte gördüm haftalardan beri

bugün kazanmak önemliydi ancaak takım sanki çoktan şampiyon olunmuşta gösteri maçına çıkılıyormuş gibi bir havalardaydı bugün. eğer puan kaybı olsaydı bunun hesabını çok kötü öderdik. şimdi bakıyorum taraftar futbolcular falan hala iş bitmiş havalarında. haftaya böyle oynamayacağımıza inanmak istiyorum çünkü antep çok kötü bir takım ama sivas gerçekten iyi takım. İBB maçında seyrettim çok iyi atağa kalkıyorlar ve enaramo çok formda. bence hala iş bitmedi. kadıköyde ki maçın nasıl fenere verildiğini gördük. haftaya da böyle maçı alıcak fener. bizim sivas maçını mutlaka almamız lazım ama bunun içinde ciddiyet lazım. umarım haftaya ciddi oynayan ve çok koşan bir galatasaray izleriz.

Öyle valla, açıkçası zor gibi gözükse de bir şekilde Portekiz de tecavüze uğrayıp dönmeleri bizi bir hayli ihya eder..Olumsuz düşünmek istemiyorum, bekleyip görelim bakalım.

Hocam Benfica'dan hiçbir şey bekleme derim,olmayacak duaya amin demenin bir faydası yok,Chelsea'nin işi ciddiye almasını bekleyeceğiz,başka yapacak bir şeyimiz yok.

Hocam Benfica'dan hiçbir şey bekleme derim,olmayacak duaya amin demenin bir faydası yok,Chelsea'nin işi ciddiye almasını bekleyeceğiz,başka yapacak bir şeyimiz yok.

Bana da öyle geliyor da bakalım nolacak..Pozitif mesaj gönderelim evrene, bakarsın perşembeye biter bu iş :D Bitmezse de yapacak birşey yok, finali bekleriz artık.

bu levent tüzemen a haber de sürekli galatasaray kuzey avrupadan bi türk solbek alacak diyor. kim ki bu bilgisi olan var mı ? düşündüm fakat hiç aklıma gelmedi solbek

İlk yarıyı izledim ikinci yarıyı kesik kesik izledim. Takım durgundu biraz, Gaziantep geride durup bizi bekledi, gerçi ilk yarı ortada iyi top yaptık, onlar da geride bekledi. Top çoğunlukla bizdeydi ama pozisyon üretemedik Antep hızlı ataklarla üzerimize gelip pozisyon aradı. Karabük maçının benzeriydi ama bu sefer Antep Karabük kadar pasif değildi onlardan daha fazla pozisyon ürettiler. Maçın benim açımdan özeti böyleydi. Galatasaray çok çok kötü oynamadı deplasman için ama beklediğimiz performansının da altındaydı.

Şimdi gelelim buraya yorumları okudukça içim daraldı 1-0 kazanmışız şampiyonluk neredeyse gelmiş herkes neredeyse karalara bağlayacak. Anladık size göre kötü oynamışsız da herkes mi bunu yazar. Hem de ne yazmak dillendire dillendire. Eboue leş, artislik yapıyor, Burak koşmuyor, Emre Çolak orta yapmayı bilmiyor, Yekta ikinci lig oyuncusu vs vs İçim daraldı biraz futbolun keyfini yaşayın ya, ne doyumsuzsunuz. Her hafta mükemmel futbol olmasına imkan yok. Bu takım bu sezon için misyonunu tamamlamıştır. Ligde şampiyonluk, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final ile sezonu gayet iyi kapatacağız.

Bu takım 3-2 Real maçından beri böyle zaten. Sanırım elenmek çok yaramadı. Takım ne kadar rakibin Real olduğunu bilse de kendisini inandırmış sanırım elenmek moralleri bozdu. En büyük yıkım da Burak üzerinde oldu. Orada da gol krallığına gidiyordu her şey yarım kaldı. Arada bir bize taze kan gerekiyordu malesef bu sene bunu bulamadık. Elmander ve Engin bu katkıyı verebilirdiler ancak çok fazla ortalarda görünmediler. Sakatlıklar cezalar sıkıntıya soktu. Kadoruyu bozmuyoruz ama aslında takımın ufak dokunuşlara ihtiyacı var o kadar. Ancak malesef lig sonuna kadar böyle idare edeceğiz. Haftaya Sneijder katılır o kadar.

STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor - Galatasaray | 20.00 | 28 Nisan

Aykuta bak, 2 yildir hersey ortada diyor, imali imali laflar.

Evet aykut hersey ortada canikom, 2 yildir hakemler size o kadar yardim etmesine ragmen sike yapamadiginiz icin sampiyon olamiyorsunuz.

2 yildir eziyoruz sizi.

Alismissiniz hem hakemler yardim edecek, hemsike yapacaksiniz, hem de rakipleri dove dove oynayacaksiniz.

Ee alismis kudurmustan betermis, olmuyor di mi boyle.

Üst Alt