STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAY!

Cevap: STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAY

Abi sıkıntı olabilir ama büyütmesinler çözsünler kendi aralarında böyle ivmelenmişken rakiplerin bizi yakalamasının tek yolu kendi aramızda kavga etmemiz olur bunu düşünsün yöneticiler bi zahmet.

Seneye medya sürekli böyle haberler yapmak için bekleyecekler kimi zaman sallıyacaklar yalan haber yapacaklar umarım gerçekten böyle haberler yapmalarına izin vermeyiz.

Hemfikirim seninle işte bazı işgüzarlar mevcut her kurumda olabileceği gibi.

Allah' ım şükürler olsun sana yarabbi bir şampiyonluk daha gördük.

yönetim arasında olur böyle fikir ayrılıkları veya alınganlıklar vs, albayrak duygusal adam dışarıya vuruyor hemen. büyütülmesin, hea işler kötüye giderse zaten sorun vardır ama işler iyi olunca arada tabiki çatlaklar olup kapatılacaktır :) bakın keyfinize.

Lan yine hangi kanalı izleyeceğimi şaşırdım maçtan geldikten sonra, nedir bu Galatasaray'dan çektiğim benim?.. :sad007:

Lan yine hangi kanalı izleyeceğimi şaşırdım maçtan geldikten sonra, nedir bu Galatasaray'dan çektiğim benim?.. :sad007:

Hic birini izleme simdi.

tvarsivi.com dan gir, tek tek izle. reklam gelince de reklamlari hemen gecebilirsin. ben hep boyle yapiyorum :yenieek:

ligtv de Sivas macinin gollerini gosteriyorlar simdi

selcuk ne atmis ya

gittikce guzellesiyor gol

Çok şükür,alnımızın teriyle, bir şampiyonluk daha aldık.Tüm camiamıza,emeği geçen her yönetici,hoca ve muhteşem taraftarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum.

Beyler hangi futbol programi akar simdi?

simdi izlicem :)

Hey Allahım ya yazmayayım diyorum Burak'ın açıklaması "Burada mutluyum ancak gelecek günler ne gösterir bilemem".

Ne oluyoruz arkadaş :mad:

hgkmh6bs.jpg

Çok şükürler olsun 19uda gördük nice şampiyonluklara hep beraber teşekkürler Galatasaray:ayatollah:

Hey Allahım ya yazmayayım diyorum Burak'ın açıklaması "Burada mutluyum ancak gelecek günler ne gösterir bilemem".

Ne oluyoruz arkadaş :mad:

Tam boyle demedi

''Burda mutluyum, insallah seneye de sampiyon/basarili oluruz vs vs'' ve en sonda ''ama sezon sonu ne olur bilmem'' dedi

Bu normal, bunu her futbolcu soyluyor. Biz Burak'i satmak istesek, Burak ne yapabilir?

Fazla takilma. Sen herhalde ortami biraz germek istiyorsun.

Üst Alt