STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe - Galatasaray | 20.00 | 12 Mayıs

Bu twiti sevdim :ayatollah:

@Simset1905

fenerbahçe'ye de bu yakışırdı. ŞAMPİYON gönderdi, ŞAMPİYON karşılayacak. :asd:

averajla şampiyon oldular averajla ikinci olucaklar ne ballı takımsınız arkadaş...

off:)) bunu böyle resim gibi kırmızı zeminde yapında kapak fotosu filan yapıcam:))

yap bana da gönder,bende kapak resmi yapıcam.Arada bi tutam drogba,bi tutam selçuk,bi tutam da burak serpiştirmeyi unutma :b5:

mutlaka bana da öm at kapak fotosunu

Ben Baroni´nin cezali olmasinin bizim icin cok büyük avantaj oldugunu düsünüyorum.

O dandik takimin en iyi 2 oyuncusundan biri bana göre. Kötünün iyisi anlaminda tabiki yanlis anlasilmasin.

Oyuncularimizin psikolojisi nasil olur kestiremiyorum. Bu maci kazanmak istersek kazaniriz. Ondan eminim.

Bu güzel sezonu da güzel sekilde bitirmek bu takima yakisir. Eglenceyi fazla abartmasinlar :)

Ben de anlamıyorum bu antuda Baroniye inanılmaz tepki gösteriliyor...Acaba ben de mi problem var diye düşünüyorum..Önemli maçların tümünde Baroni sahneye çıkıyor... Kuşlardaki tek panik yapmayan , futbolu bilen oyuncu(biraz da Kuyt ve Sow) . Geçen yıl Süper Finalde takımı sıtladı son maça getirdi..

Cezalı olmasa bile favori bizdik ama cezalı olması önemli bir avantaj bizim için..

kuşlar salak ya.

fenerde 3 tane topçu sayarım.

Baroni Sow G.Gönül.

Adamlar beğenmiyorlar baroniyi.

Kaç kere kurtardı k.çlarını baroni.

Bu arada Son Dakika

Derbi 12 Mayıs Pazar saat 20:00'da oynanacak.

inşallah çakacaz 8taşda yenerse son maça kalacak bakalım şampiyonlar ligine gidebileceklermi :D

çubuklu tosun oynayacakmı oynayacaksa yedeklerle çıkalım bunun sakatladığı adam 1 sene kendine gelemiyor

Fenerbahçe'yi en son 1990-1991 sezonunda içerde,dışarıda yenmişiz.Ve seneler sonra hiçbir kaygı,iddia olmadan Kadıköy'e çıkıyoruz.Her şey bizim lehimize.Kazanacağımızı düşünüyorum ve inanıyorum.Skor tahminim 1-3.

Valla adamlardan kalite olarak futbol olarak ta ustunuz, ama iste yinede fark atamayiz diyemiyorum. O kadar guvendigim zamanlar bile yenemedik bunlari. Hangi sekilde olursa olsun adamlar bize statlarinda yenilmiyorlar. Hatta onlarin stadini gectim, bizim stadimizda bile gelip 2 pozisyonla ( gecen sezon yenildigimiz 2-1 lik mac ) mac kazaniyorlar...

kadıköyde CİMBOM...... şampiyonluk kupası .............. ağlama fener ağlamaaa şarkısı hasta bakarken bile aklıma geliyor:asd::asd:

Üst Alt