STSL 12/13 H:4 | Antalyaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Eylül - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:4 | Antalyaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:4 | Antalyaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Eylül |

ulan şifo .. bejekeye bildiğin yatıyor bu herif.. son 10 maç Bjk 10 galibiyet

bizde 3-4 yılda bir kazanıyoruz

Maçın en önemli noktası bence;kötü oynadığımız bir anda maça bir bakmışız 2-0 olabiliyor gerçekten.

İyi oynadığımızda düşünemiyorum gerçekten..

Kuşların gol rekorunu ciddi ciddi kırabiliriz bu sene...

Antudan

[TABLE="class: tablodis, width: 300"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloic, align: left"]BENSA - 15.09.2012 20:46[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="width: 100%"]

bos.gif

ortada fol yok yumurta yok‚Koray kazması gereksiz bir taç yapıyor ve gereksiz bir gol oluyor.

mahalle maçında böyle gol yenmez.

[/TABLE]

Gereksiz bir penaltı olur, gereksiz bir serbest vuruşta olur.. , hadi gereksiz korneri de sayalım da gereksiz taç ne ya :D

Açıkçası ilk gole kadar top genelde bizdeydi fakat tehlikeli bölgeye oyunu taşıyamamıştık. İlk gol Ambrabat ve Elmander iş birliğiyle geldi. Daha sonra Antalya maçı dengeledi ve maçı bizim sahamıza yıkmaya çalıştı ve bunda nispeten başarılı da oldu fakat tehlikeli bir pozisyon yaşatamadılar. Sonra Ambrabat'ın bireysel çabasıyla gol geldi birde Isaac kırmızı kartı görünce maç ilk yarı bitti. Devamını da yorumlamaya gerek duymuyorum bana göre sıkıntılı olabilecek bir maçı kayıpsız atlatmak başarı. Antalyaspor ilerleyen haftalarda toparlanıp çok canlar yakacaktır diye düşünüyorum. Şayet maç 0-1 iken 2. gol kısa sürede gelmeseydi maç zora girebilirdi. Ambrabat maçı aldı götürdü ve ekstra performans gösterilmesine gerek kalmadı.

Manchester maçına artık odaklanabiliriz orada performans ve futbol açısından çok daha güzel şeyler ortaya konulacaktır diye düşünüyorum.

Maça ara sıra bakabildim.Seyrettiğim anlarda Crise özelliklle dikkat ettim.Kaliteli bir defans oyuncusu olduğu tartışmasız fakat işte hem yaş hem fizik olarak hata yapmaya her zaman müsait.Zaten normaldede ağır oyuncu olduğu için yaşlandıkca çok daha hantallaşmış gibi.Fakat çok tecrübeli ve nerede ne zaman ne yapacağını çok iyi bildiği için bu tür maçlarda o açığını kapatıyor.

Seyrettiğim bölümlerde Umut ve Elmander evet çok koşuyorlar hatta bir şekilde golde atıyorlar fakat hücum organizasyonunda orta sahayla bağlantıları,top saklama,pas alışverişleri,ileride oyunu yönlerdirmeleri falan hiç yok.Hani bire birde adam geçmeyi,son vuruşları falan geçtim diğer saydığım özelliklerde olmayınca çok zorlanıyoruz.Ve doğal olarakta gerideki Amrabat,Melo,Selçuk gibi oyun bilgisi ve zekası çok iyi oyunculardanda olduğundan daha çok faydalanamıyoruz.

Burakta belki Elmander ve Umut gibi o konularda zayıf fakat bireysel olarak daha yetenekli olduğu için farkını belli ediyor.

Amrabat-Burak tartışması her ne kadar tatlıya bağlansada Burağın bu konularda daha akin ve zeki olması gerekir.Adam sana ben daha müsaitim diyebilir,sende gidersin bende çok müsaittim diyerek daha güzel bir ifade ve vucut diliyle oradaki kötü görüntüyü vermeyebilirdi.

Bu arada o serbest vuruşu hiç kompleks yapmadan Burağın atmasına izin verip,golden sonrada arkadışını gidip candan bir şekilde tebrik ederek ne kadar delikanlı ne kadar adam olduğunu bir kez daha gösterdiğin için benim için çok özelsin Selçuk İNAN...İddaa ediyorum hollanda maçında oynasaydı Burak-Umut ikilisine atacağı o paslarla o rezalet hollanda defansına iki tane net gol atardık.

Gelelim mehmet özdilek denen çapsıza,bunlar hep bizi yönetenlerden kaynaklanıyor.Bunlara ses çıkarılmıyor.Bakın bakalım bu çapsızlar şikecilerle oynadıkları maçlardan sonra hiç seslerini çıkarıyorlarmı.Şikecilerle oynadıkları maçlarda resmen eziliyorlar,her türlü hakarete uğruyorlar ama hiç çıt yok.Bunların hepsi böyle rıza çalımbayından ,şotasına kadar bunların hepsi böyle.

Galatasarayın oyuncularının ahlaksızlığından bahseden adama bizim yönetimden gene ses çıkmayacak ve bunlar bu şekilde konuşmaya devam edecek.

Antudan

Gereksiz bir penaltı olur, gereksiz bir serbest vuruşta olur.. , hadi gereksiz korneri de sayalım da gereksiz taç ne ya :D

Geçen sene yada 2 sene önce fenerin Antalya deplasmanın da attığı bir gol vardı. Antalyaspor köşe vuruşu kullanıyordu dönen top da 3 yada 4 fenerli oyuncu kendi sahalarından çıkarak Ömer'le karşı karşıya kalıp gol atmışlardı.

O gol mahalle maçında bile yenmiyor.

Cris'le Amrabat birbirine çok benziyor.

Abi kardeş gibiler:)

---

Güray; Şikeyi bile " Türk Futbolu İçin Yaptık " " Fenerbahçe için Yaptık" şeklinde savunan bir camiadan daha ne bekliyorsunuz :)

Hatta tapeleri bile böyle mantıksız şekilde açıklayıp hem hakimi hemde savcıyı önce güldüren sonra kızdıran ve fırça yiyen bir şahsın başkanlık yaptığı bir camia...

Antudan

[TABLE="class: cms_table_tablodis, width: 300"]

[TR="class: cms_table_tr32"]

[TD="class: cms_table_tabloic, align: left"]BENSA - 15.09.2012 20:46[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: cms_table, width: 100%"]

bos.gif

ortada fol yok yumurta yok‚Koray kazması gereksiz bir taç yapıyor ve gereksiz bir gol oluyor.

mahalle maçında böyle gol yenmez.

[/TABLE]

Yalnız iki tane duran topta tehlike yaşadığımızı atlamayalım. Biri direkten döndü diğerinde karambolde topu uzaklaştırabildik. Zaten kalemize gelen duran topların çoğunu direk çıkartamıyoruz. Hep bir karambol oluşuyor. Ancak o şekilde uzaklaştırabiliyoruz topu. Uzaklaşmayanlarda gol yiyoruz zaten. :D Sanırım bu konuda ligdeki en sıkıntılı takımız.

testeronu cok 3 tane futbolcuyla(cris-melo-amra) herzaman basarili oluruz.. keltoslarim benim antalyaya rus icin gitmis gibiydiler

Geçen sene yada 2 sene önce fenerin Antalya deplasmanın da attığı bir gol vardı. Antalyaspor köşe vuruşu kullanıyordu dönen top da 3 yada 4 fenerli oyuncu kendi sahalarından çıkarak Ömer'le karşı karşıya kalıp gol atmışlardı.

O gol mahalle maçında bile yenmiyor.

O golü hala hatirliyorum, Antalyali son adamlar Fener yari sahasinin ortasindaydi.

Bilerek gol yemek isteseler, onu yemezlerdi.

Üst Alt