STSL 12/13 H:4 | Beşiktaş 3-0 S.B. Elazığspor | Maç Sonucu | 17 Eylül - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:4 | Beşiktaş 3-0 S.B. Elazığspor | Maç Sonucu | 17 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:4 | Beşiktaş 3-0 S.B. Elazığspor | Maç Sonucu | 17 Eylül

ben ilk yariyi izlemedim

simdi sivokun pozisyonunu gördüm, net kirmizi ve penalti.

tartismasiz

necip ne yapmis henuz bilmiyorum.

Elazığ ilk yarı iyi mücadele etti ama 2. yarı 2 tanesi duran toptan .ok basit 3 tane gol yedi. Bu oyunla lig'de tutunamazlar, acil müdahale edilmesi lazım takıma. Bjk'liler sev,nmeye devam etsinler, takımları iyi futbol oynuyor sanıyorlar ama 3-5 hafta sonra görürüm onları ben! :asd:

aynen sivokun pozisyonu kırmızı kartlık

buraka hırsız diyen tinerciler ne dicek bakalım

Elazığ ilk yarı iyi mücadele etti ama 2. yarı 2 tanesi duran toptan .ok basit 3 tane gol yedi. Bu oyunla lig'de tutunamazlar, acil müdahale edilmesi lazım takıma. Bjk'liler sev,nmeye devam etsinler, takımları iyi futbol oynuyor sanıyorlar ama 3-5 hafta sonra görürüm onları ben! :asd:

gecen sene bjk bi ara 4-5 mac rakibin golleri verilmemesi, ofsyt goller, kendi kalesine atilan golerle bi 4-5 hafta puan toplamisti böylece

ama sonra neler oldu biliyoruz :asd:

Abartma. Empati yapmayı bilin az.

Haa haa ne güldüm ne güldüm. Bırakcan bu işleri seninn oyuncuna bu poziyonun aynısı yapıldığında tüm futbol camiası adamı suçlu ilan ediyor. Hep biz empati yapalım zaten.

Dip not: Kudurmuş köpek gibi ortalığa sarıyor herif neyin empatisi. Yumrukla gelen almeida var birde orda onada mı epati yapayım. Sen empati yaptın mı maçta hiç!

Her dokunmaya faul vermiş bir hakem var karşında.

Maçın başında bariz gol şansından kırmızıyı vermemiş bir adam. mmaç 3-0 90+da yere atlayıp ölü taklidi yapıp zaman çalmaya çalışan bir adam var.

Yaptın mı empatini?

Bu arada noldu niye gerdi seni mesajım?

necipin hareketi kırmızı kartmış. eyyamccı kuddusi sarı kart göstermiş. sivokta son adam olarak düşürmüş oda kırmızı görmeliydi. bunlar atılmadıgı gibi 2 side gol atmış. emek hırsızı diye inleyip sızlayanlara bak şerefsizler. bundan bahsetmezler.

Elazığ ilk 5 hafta maçlar:

1-Fenerbahçe

2-Kasımpaşa

3-Trabzonspor

4-Beşiktaş

5-Bursaspor

ve kendi sahası bakımda olduğu için Bursa maçından sonra Elazığ'a dönecek takım,şimdiye kadar hiç Elazığ da maça çıkmadı federasyondan Erzurum da oynamak için izin istedi ama alamadı hep İzmir'i verdiler bu hafta Bursa maçı da Ankara da oynanacak,Bursa maçından sonra Akhisar ile maçı var Elazığ'ın ve iyi bir çıkış serisi yakalayabilir.

Vayy be bu ne Fikstür arkadas bi biz eksikmisiz :)

Bjk Fernandes'e dua etsin yoksa gol atacagi yoktu Elaziga ,2 Gol duran Topdan,3.Gol de Carparak girdi

Sivoka verilmeyen Kirmizi kartta var hatta ..Arabaci Takimi Besiktas ne olacak xd

Sakin olalım arkdaşlar sonuçta bu olayın bizle ilgisi yok birbirnizi kırmaya değmez

oha lan adam mod olmuş :cowboy::ka21:

bizim forum da fernandese leş diyenler vardı beşiktaşta her atakta o var...bizde olmasını istediğim ender oyunculardan gerçekten kıskanarak izliyorum :yenieek:

bizim forum da fernandese leş diyenler vardı beşiktaşta her atakta o var...bizde olmasını istediğim ender oyunculardan gerçekten kıskanarak izliyorum :yenieek:

Fernandes 'i bende beğeniyorum ama bizde olmasını istemem..

Çünkü onun mevkisinde Selçuk İnan var.. :yenieek:

o fernandesi selçugun yerine istiyorlardı ama:eek: fernandes leş bir adam olmadıgı kesin ama bir büyük ve önemli maçtada iş yapmasını bekliyorum. mesela önümüzdeki fener maçı. orda iş yapsın kimse bişey demez. potansiyeli var sahada göstersin bu maçlarda.

kime karşı var abicim?

karabüğe elazığa :yenieek:

onlarında hali nice olmuş

bizim maçta ne yapmış mesala? veya herangi bi kaliteli ekibe karşı ?

bu konuşmam 2 maçlık perfonmansı için değildi.geçen sezon da beğeniyordum ben kendisini.haklısınız mevkisini dolduran adamlar var zaten bizde hem melo olsun hem selçuk olsun fakat ne bileyim izlerken fernandes demi olsa diye iç geçiriyor insan :D

Fernandesin gecen sene Bursa, Trabzon, bizim ve Fener maclarinda golü veya assisti yoktu.

Karabükspor, Bülent Hoca zamaninda iyi bir takimdi, ondan sonra bozuldular. Elaziğin gücü belli. Buna ragmen, hakem penaltiyi verip Sivoku atsa, mac değişebilirdi. Burak Yilmaza emek hirsizi diyenler, emek hirsizliğiyla mac kazaniyorlar. Biraz Ridvandan kapip, biraz da italyan basinindan kapip, futbol yorumcusu olduğunu zanneden arkadas, Besiktasin 3-2 kazandiğini varsayiyordu.

Bizim macta, Melo değisikliği ve cok kötü oynamamiz onlari maca ortak etti. Diğer rakiplerin gücü ortada. En güclüsü İBBydi, İBBde Carvahal 1-0dan sonra geriye cekti takimi. O da Sifo Mehmet veya Rizaya mi özendi artik, bilemiyorum.

Üst Alt