STSL 12/13 H:4 | Fenerbahçe 2-1 Mersin İY | Maç Sonucu | 16 Eylül - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:4 | Fenerbahçe 2-1 Mersin İY | Maç Sonucu | 16 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:4 | Fenerbahçe 2-1 Mersin İY | Maç Sonucu | 16 Eylül

Artık ben şu kadıköydeki şerefsiz hakemleri söylemekten bıktım.

Ulan her boka düdük çalınır mı.Fenerden bir kişi düşmesin hemen faul.

Ama suç bizde.Sen türkiyenin en büyük takımının yöneticisisin bir halt yediğin yok.Spor yazarları zaten çakma Galatasaraylı.

Şu Mehmet ö. denen çapsıza iki kelime edilmedi yahu.Ondan sonra bu yöneticileri neden eleştiriyorsun diyorlar.

Şans,bal konusuna her zaman inanırım.Genelde diğer iki takıma göre inanılmaz şanssız olduğumuzu düşünüyorum.Adamların çok ballı oldukları bir gerççek.Ama her sene her senede oynadıkları futbolu buna bağlamamak gerek.Sürekli bir şekilde şampiyonluğun içerisinde oluyorlar.Bu durumda bizim yönetenlerinde katkısı inanılmaz tabiki.

Kadiköydeki mağlup olmama serisini bana kimse anlatamaz.Şu takımın o kadar sürede yenilmemesi kesinlikle şerefsiz hakemlerin inanılmaz katkılarıyla olmuştur.

Bu arada meirelesi zaten fazla beğenmem.Heleki 10 milyon fanan tamamen iş bilmezliktir,kazıktır.Üstelik 29 yaşında.Tabiki kötü futbolcu olduğunu söylemiyorum fakat öyle abartıldığı kadar katkısının olacağını düşünmüyorum.

Baroni=meiriles:)

Fenerde sıkıntı futbolcu kalitesi değil Aykut mentalitesi resmen ve futbolcuların ben Aykut'a saygısının olduğunu düşünmüyorum ama biz çok saygı duyuyoruz o başka:)

biz bunlara her yerde koyarız allah aykutu başlarından eksık etmesın aynı tıp oyuncuları topladı orta sahaya ,alex zaten malum

oh oh biz ligin ilk yarısında koparmalıyız işi

ben hayatımda bu kadar bal görmedim arkadaş. olsun bu galibiyet iyi. aykut hocam koltuğu sağlamlaştırdı. dahi taktikleri sezonun ortalarına doğru daha çok lazım :asd:

Yahu her hafta aynını diyoruz olsun bu galibiyet iyi diye diye adamlar her sene oynamadan potaya giriyor. Biz bir sezon bunların oyadığı berbatlıkta oynadık, düşecektik lan ligden düşecektik. Korktum ki işler boka saracak diye. Fenerin son 3 yılda ki futbolunun hakkı pota değil, max 6.bitirmeleri lazım adamların.

Benin sinielendiğim nokta bize gelince alayı niye şerefsiz kesilir. Neden ?

Şike deyince de her maça şike diyonuz derler. Bu ligde bunların yaptığı bütün maçlar danışıklı dövüşten ötesi değil.

Ya adamlar kupada 3.lig takımını yenemezken, ligde herkes kapısını bunlara açtı. Biz en kötü sezonumuzda 2.lig topçularının dolu olduğu takımla fenere bukadar boşluk vermedik. Anlayamıyorum, futbol bukadar zor olmasa gerek.

süpürge saçına tükürdüğüm baroninin golü çok güzelmiş :eek: ama öncesinde hüseyin göçek iyi çalışmış fenere.

abi her pozisyona artık benim mi gözümü hırs bürüdü taraflı mı bakıyorum diye dikkatli dikkatli bakıyorum fakat harbi harbi kadıköyde bu hakemler tamamen taraflı. fener dokunulmaz oluyor resmen. faul saçmalığını geçtim nurullah sağlam hakemi uyarıyor yerinden kullandır diye yırtınıyor. hakem oralı bile olmuyor. ayıp lan artık emek var orda.

ulan böyle iş olmaz bu herifler kıyamet kopana kadar kadıköyde yenilmeyecek herhalde

Üst Alt