STSL 12/13 H:5 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu | 24 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:5 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu | 24 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Fenerbahçe - Trabzonspor | 24 Eylül | 20.00

Üstteki arkadaş da 4-0 alır demiş,neden ona bir şey demiyorsun da bana diyorsun?

Fanatiklik sizin gözünüzü bürümüş bu kadarı fazla artık.Git aynaya bak kuş kim gör.

Yöneticilerden biri üyeliğimi iptal ederse sevinirim,en ufak yorumlarda bile kuş denilen bir yerde durmak istemiyorum.

Benim Trabzonspor'dan pek umudum yok, umarım yanılırım.

Rahatsız oldugunuz mesajları raporlayın lütfen kimseye kanıtlayacak bir şeyiniz yok.Haklıyken haksız duruma düşmek istemezsiniz heralde..

Üstteki arkadaş da 4-0 alır demiş,neden ona bir şey demiyorsun da bana diyorsun?

Fanatiklik sizin gözünüzü bürümüş bu kadarı fazla artık.Git aynaya bak kuş kim gör.

Yöneticilerden biri üyeliğimi iptal ederse sevinirim,en ufak yorumlarda bile kuş denilen bir yerde durmak istemiyorum.
haklı bi istek olmuş bu. ben de destekliyorum bu kararını : )

Arkadaş haklı ayrıca Fenerli olsa ne fark eder? Saygı çerçevesinde tahrik etmeden düşüncelerini yazıya döken herkese kapımız açık değil mi forum olarak?

Sarper bey mümkünse kararınızı tekrar gözden geçirin en azından forumu cezalandırmayın, ben arkadaş adına sizden özür diliyorum. Paylaşımlarınıza devam etmeniz dileğiyle..

Genel olarak şunu söylemeliyim ki; Fenerbahçe'ye olan nefretiniz, Galatasaray sevginizden daha baskın çıkmasın arkadaşlar, rica ediyorum !

Herkesin görüşleri aynı olamayabilir.Bu onun rakip taraftar oldugunu göstermez.Burda itham etmeniz gerçekten ayıp.Eger bir şüpheniz varsa ticket,rapor yoluyla bize ulaştırabilir ve dogrunun oluşunu görebilirsiniz.LÜTFEN SAYGIYI KORUYALIM KATILMASAKTA GÖRÜŞLERE SAYGI DUYALIM,TAHRİK OLURSANIZ RAPORLAYALIM..

Arkadaşlar insan kaybetmek kolay kazanmak zordur, kolayına kaçmayalım. Keşke hemen cezai uygulama yapılmasaydı neyse..

Üst Alt