STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül

Emre orada pas atmayıp beni acayip sinirlendirdi.İnşallah görmemiştir yani aklıma başka bir şey geliyor ama neyse.

Melo hala tam formunda değil çok savruk oynuyor.

Takımda geri kalan bir eksik yoktu bugün, sadece biraz az gol attık gibi.

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül

Riera ile fazla oynanmadı gibi geldi bana maç boyunca bir çok pozisyonda boşta olmasına arkaya sarkmasına rağmen sürekli sağ kanadı kullandılar belkide bana öyle gelmiştir :)

Emre orada pas atmayıp beni acayip sinirlendirdi.İnşallah görmemiştir yani aklıma başka bir şey geliyor ama neyse.

Melo hala tam formunda değil çok savruk oynuyor.

Takımda geri kalan bir eksik yoktu bugün, sadece biraz az gol attık gibi.

Gördü aslında ama Fatih hoca ona kızdı diye birşeyler yapmaya çalıştı sanırım. Emre'nin üzerinden bu baskıyı atması gerekiyor artık, halen daha kendini kanıtlaması gerektiğini düşünüyor sanırım. Normal oyununu oynasın yeter, ekstra birşey istemiyoruz.

bugün hamit ve eboue yi çok beğendim.

Eboue için ayrı bir şey söylemek gerek

İlk yarıda 3 tane sağdan mükemmel deparı vardı.Bir an acaba lig tv hızlı çekim mi yapıyor dedim kendi kendime.

abartmak istemem ancak dünyada o hızla bir bindirme yapan bir sağ kanat oyuncusu görmedim.

Videosunu bulduğumda mutlaka ekleyeceğim

Emre kanatta oynadığı her maç kötü oynuyor

Ne zaman ortaya doğru oynarsa o zaman iyi işler yapıyor

İlk golde ortadan aldığı topla kanata açılarak 2ye 1 yaparak asist yaptı örnek olarak

Sercan mükemmel pres uyguladı bugün çok önemli toplar kaptı,rakibi atağa çıkartmadı kolay kolay.tabi rakip akhisar olunca insan emin olamıyor:)

Riera şu haliyle bile(çok beğenmedim) hakan baltadan 2 gömlek üstündür bence

Melo hala hazır değil.En basit kanat değiştirme toplarında çok kötü paslar attı.Geçen yılki melo paslarıyla uzaktan yakından ilgsi yoktu

Son olarakta muslera ilgil birşeyler söylersem,degajları topu oyuna sokuşları eskisi gibi değil.Bu konuda bence daha az çalışıyor geçen yıla göre.

778989_detay.jpg

:Z3: muslera için gelmiş

Cimbombomum gümbür gümbür geliyor....Teşekkürler aslanlar...

Son olarakta muslera ilgil birşeyler söylersem,degajları topu oyuna sokuşları eskisi gibi değil.Bu konuda bence daha az çalışıyor geçen yıla göre.

kafası karışmış gbi havası var , bazı yabancı sitelerde transfer haberi geziniyor , ve halen geriden oyun kuramıyoruz bugün belki daha baskılı bir takım olsa iş daha zor olabilirdi

kafası karışmış gbi havası var , bazı yabancı sitelerde transfer haberi geziniyor , ve halen geriden oyun kuramıyoruz bugün belki daha baskılı bir takım olsa iş daha zor olabilirdi

Geçen yılki süper finalden böyle.Kafasının karışıklığından olduğunu sanmıyorum.Bence daha az çalışıyor geçen yıldan

bugün hamit ve eboue yi çok beğendim.

Eboue için ayrı bir şey söylemek gerek

İlk yarıda 3 tane sağdan mükemmel deparı vardı.Bir an acaba lig tv hızlı çekim mi yapıyor dedim kendi kendime.

abartmak istemem ancak dünyada o hızla bir bindirme yapan bir sağ kanat oyuncusu görmedim.

Videosunu bulduğumda mutlaka ekleyeceğim

Emre kanatta oynadığı her maç kötü oynuyor

Ne zaman ortaya doğru oynarsa o zaman iyi işler yapıyor

İlk golde ortadan aldığı topla kanata açılarak 2ye 1 yaparak asist yaptı örnek olarak

Sercan mükemmel pres uyguladı bugün çok önemli toplar kaptı,rakibi atağa çıkartmadı kolay kolay.tabi rakip akhisar olunca insan emin olamıyor:)

Riera şu haliyle bile(çok beğenmedim) hakan baltadan 2 gömlek üstündür bence

Melo hala hazır değil.En basit kanat değiştirme toplarında çok kötü paslar attı.Geçen yılki melo paslarıyla uzaktan yakından ilgsi yoktu

Aynen öyle Muslera çok ağır soktu topları oyuna 6 saniye kuralını uygulasa hakem maç içinde 2 kere kırmızı görürdü.

o değilde bu evimizde biz nezamandır maç kaybetmiyoruz demi

spiker : tribünlerin çoğunluğu boşaldı bu dakikalarda :haha::haha::hoho::hoho::lol::lol:

güntekinle rıdvanın dediklerine ilk defa baktım şaşırdım danynin pozisyonu penaltı kırmızı kart diorlar. bunlar gibi at hırsızı herifler toplumu yanlış yönlendirior. hangi pozisyondan bahsedior bunlar.

Üst Alt