STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Galatasaray - Akhisar Belediyespor | 20.00 | 23 Eylül

Manchester maçının gazına gelip kadro tercihlerini fazla abartmayın. AS kadroya yakın bir 11'le çıkmalıyız, sonra kapanırlar atamayız.

Şu yoğun tempoda dinlenmek için iyi fırsat bence Emre kesinlikle oynamalı, Hamit'te oynamalı formunu bulmuşken bu hafta ben çok çok iyi oynayacağını düşünüyorum.. Umut iyileşse bile dinlendirilmeli.. Fazla rotasyona girmemek lazım..

Herkes ne kadar rahat ama ben değilim, u maçı hafife almak olmaz, tam kadro çıkıp, gözdağı vermek gerekir bazılarına. Bu sene de şampiyon olmamız lazım ve gereksiz puan kayıpları hiç hoş olmaz..

Umarım puan kaybı yaşamayız. Bana 1-0 yeter..

Mançester deplasmanına bile çift forvetle çıkmışken kendi sahamızda Akhisar'a tek forvetle mi çıkıcaz?

Amrabat, Emre, Hamit, Dany ve Burak oynamali.

Sakat değilse umut oynar. Akhisar maçında pek rotasyona gideceğimizi sanmıyorum. Emreyle amrabat değişir büyük ihtimal. Hamit oynamaz diyen arkadaşlar olmuş. Hamit oynar.

muslera

eboue semih dany çağlar

hamit melo selçuk amrabat

burak elmander

çıkacak kadro bu :ka21:

Bence ;

Muslera

Eboue Semih Cris Hakan

Aydın Yekta Selçuk Amrabat

Burak Elmander​

Herkes ne kadar rahat ama ben değilim, u maçı hafife almak olmaz, tam kadro çıkıp, gözdağı vermek gerekir bazılarına. Bu sene de şampiyon olmamız lazım ve gereksiz puan kayıpları hiç hoş olmaz..

Umarım puan kaybı yaşamayız. Bana 1-0 yeter..

Kesinlikle yahu, şampiyonu böyle maçlar belirliyor. Herkes Manchester maçının gazına gelmiş biraz daha Sabri'yi yazacaklar kadroya. AS kadromuzla veya AS kadromuza yakın adamlarla oynamalıyız. Aksi taktirde basit puan kaybı olur ve bunlara karnımız tok. Dediğim gibi şampiyonu esas olarak bu küçümsediğimiz maçlar tahin ediyor, aman diyeyim arkadaşlar.

Bizim forumda bile kimse bu maçı konuşmuyor,hala Manchester maçını konuşuyoruz.Pazar günü konsantrasyon eksikliği olursa kızmayalım bizim topçulara.

Üst Alt