STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 22 Eylül - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 22 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 0-1 Beşiktaş | İlk Yarı | 22 Eylül

bizim maç ölçü olmadı garip bir maçtı

bizi kendi hatalarımız yaktı.kaldıki ne melo ne de hamit hazır değildi o maçta.gerçi melo hala hazır değil.

Biz ne kadar hazırsak onlarda o kadar hazırdı. Onlarında sorunları vardı...

Bana göre resmi maç ölçü olur...

Haftaya İnönü'de Sivas'la, ondan sonraki hafta ise kadıköyde fener ile oynayacak. Bu iki maçtan birinde kesin taklaya gelecektir bjk.

2 haftadır beşiktaşın rakiplerinin penaltıları es geçiliyor ve ardından atılan gol(ler) ile bjk kazanıyor. ve medya beşiktaşı yere göğe sığdıramıyor. nereye kadar gidecek bu bakalım.

Biz ne kadar hazırsak onlarda o kadar hazırdı. Onlarında sorunları vardı...

Bana göre resmi maç ölçü olur...

onların hazır olup olmaması sorun yaratmadı kapasitesi belli sadece mücadele ettiler ama yinede ilk yarı da aradaki fark belli oluyordu

o goller kaçmasa farka giderdi

2 haftadır beşiktaşın rakiplerinin penaltıları es geçiliyor ve ardından atılan gol(ler) ile bjk kazanıyor. ve medya beşiktaşı yere göğe sığdıramıyor. nereye kadar gidecek bu bakalım.

bu durumdan nefret ediyorum. en çok tinerci tayfasının bu boş oyunla övünmesine. ttarenada yarım kalan hesabı tamamlıyıcaz. o zaman nereye kaçacaklar bakalım.

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 0-1 Beşiktaş | Devre | 22 Eylül

Beşiktaş 10. haftadan sonra seri mağlubiyetler almaya başlar.Şimdiden söylüyorum.

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 0-1 Beşiktaş | Devre | 22 Eylül

ben bu bjk yi nedense rakip olarak görmüyorum....adamlarda fena gitmiyor ama....

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 0-1 Beşiktaş | 2.Y. | 22 Eylül

İçerde adam var Yasin kalecinin üstüne vurdu..

STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 0-1 Beşiktaş | Devre | 22 Eylül

Bu forma çıkarma olayın uyuz oluyorum sıkıyorsa 2. attıktan sonra çıkar

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 1-1 Beşiktaş | 2.Y. | 22 Eylül

Beşiktaş şuan gazla gidiyor.Kalite namına hiçbirşey yok.İyi bir takım façalarını alırsa aşağı bir daha toparlanamazlar.

Üst Alt