STSL 12/13 H:8 | Bursaspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 20 Ekim - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:8 | Bursaspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 20 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:8 | Bursaspor 1-1 Fenerbahçe | 1.Y | 20 Ekim

bu burasada bizim gibi kontrolsüz oynuyor ama bizden iyi paslaşıyorlar.

Eskişehirin ilk şutu 40.dakika'da geldi !

Orta sahayı geçecek herhalde rakip .Biz 1-0 dan sonra maçı 4-0'a getirirdik...

Haksızsın demiyorum ama biz çok iyi değiliz. Biz de o maçtaki ilk şutumuzu 25 mi 27de mi ne çektik ve frikiktendi. Galatasaray 25 dakika şut çekemiyorsa sorun bizdedir. 25 dakika sonra çekilen şut da frikikten. Üzücü bi durum. Geçen sezonun şampiyonu zar zor pozisyona giriyo.

benim takimim boyle ezik oyunayip kazanacaksa hic kazanmasin daha iyi manu maci gibi oyunayalim her maci her macta yenileliym uzulrsam ne oliyim..

Ezik oynama diye bir şey yok futbolda,bizim yaptığımız şey futbol mu sence?Rakip yarı sahada top çevir dur,haldır huldur saldır.Bizim kadro kontratak sistemine çok uyuyor aslında.

benim takimim boyle ezik oyunayip kazanacaksa hic kazanmasin daha iyi manu maci gibi oyunayalim her maci her macta yenileliym uzulrsam ne oliyim..

tarih senin iyi oynadığını yazamayacak maçın sonucunu yazacak sadece.. o yüzden sadece iyi futbol yetmez, kaliteli ayakların varsa zaten otomatikmen sonuç alırsın.

bos transfer yapmisik bu sene.....Eziklere bakiyorum,cok akilli oynuyorlar ve bence ck rahat alacaklar bu maci!

:sgr: :sgr:

Bursa'nın savunması fenev'den de beter. 3-1 kazanıpta rövanşta 4 gol yiyen savunma bunlar.

bos transfer yapmisik bu sene.....Eziklere bakiyorum,cok akilli oynuyorlar ve bence ck rahat alacaklar bu maci!

:sgr: :sgr:
sen hangi maçı izliyon deniz seyman. kazanırlarmı bilmem ama şu futbollarıya nasıl rahat kazanıyorlar. nerede akıllı oynuyorlar la. bişey oynamıyorlarki:D

Fener yenecek bunları, izleyin görün. Bir cacık olmaz Bursa'dan

Üst Alt