STSL 13/14 H:1 | Beşiktaş 2-0 Trabzonspor | M.S | 18 Ağustos - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:1 | Beşiktaş 2-0 Trabzonspor | M.S | 18 Ağustos

Beşiktaş Almeida kazmasını gönderip, gol atmasını bilen kalburüstü bir santrfor alsaydı belki daha iddialı konuma gelme şansları olabilirdi.

Cogu takım planlamasını yaparken,Ts hala daha bir sol bek,santrafor,sağ açık,merkez mevkilerine adam arıyor.

Ellerinde de bir sürü leş futbolcu var;Colman-Volkan-Zeki-M.Yumlu-Zokora-Alanzinho-Janko v.b

Süper Ligde en büyük kaosu yasayan takım süphesiz Ts,acıkcası toparlanacaklarını da sanmıyorum.Ts bu sezonun şamar oğlanı olur.

O ne ya? Terim'e mi küfür etti anlamadım? Bilmiyorum ben olayı.

ya yok. gökhanin terbiyesi biraz iyi degil diyelim. terim hoacayla alakasi yok. annesi ile alakali bir sey bu. almanyada sokak serserileri ile büyüdü ordan geliyor belkide bu karakter sorunu.

bakalim ama insanlar degisiyor bazen ama bu degisimide bjk da yaparmi... mucize olur bence batuhan gibilerini gördükce :)

Olm ne garip adamlarsınız ya. Millet birbirinin yaşından dolayı birbirine laf atıyor. Genç olmak bir zaaf sanki.

Keşke şimdi 16-17 yaşıma dönebilsem.

Kartal Gol Gol Gol...Kartal Gol Gol Gol..Kartal Gol Gol Gol...Kartal Gol Gol Gol...Kartal Gol Gol Gol...Kartal Gol Gol Gol...Kartal Gol Gol Gol Gooool Goool Golll.Kartal Gol Gol Gollllllllll aldaşsöd şlasmdlkşmqwolrfnmgewğkmsplkdmfişçcvömcxvö mepjrgh ğnwqişkgs

Eğer ligdeki her maçı ciddiye alarak yüksek konsantrasyonla oynarsak bu ligde bize rakip olabilecek bir takım yok.Geçen sene 10 puan fark atmamıza rağmen bi sürü saçma sapan maçlarda puan bıraktık.O zaman şanslıydık birazda ama bu yıl daha dikkatli olmalıyız.Beşiktaş ancak gazla neyin 23.haftaya kadar şampiyonluk yarışındaymış gibi görülür sonra formalite maçlarına çıkar.Fenerin ölüsü Beşiktaştan iyidir bence.Şu beşiktaşı övenler Pedro Franco,Hutchinson,Eneramo gibi adamları bizim yönetim getirseydi çoktan tefe koyarlardı.

bjk bence bir yere kadar gider ondan sonra çözülür gider trabzon da hiç iş yok..ama fb hep böyle başlarda kötü görünür sonlara doğru-her türlü pisliği yaparak da- şampiyonluğa ortak olur..yine fenerle çekişiriz gibime geliyor

İki golde de Onur şanssız. Ama iyi oynayan Beşiktaş idi. Hak edilmiş bir galibiyet aldılar ama bizi zorlayacak takımlar değiller.

Bu arada Hutchinson'ın lakabının kemik olduğunu biliyordum da bugün Colman'ın yaptığı faul pozisyonunda dikkat ettim cidden o ney la? :D

Kadro yetersizliğini geçtim, stadı olmadığı için BJK'nin birinciliğe yakın olamayacağını düşünüyorum. Üçüncü bitirirler tahminim.

Üst Alt