STSL 13/14 H:1 | Galatasaray 2-1 Gaziantepspor | M.S. | 19 Ağustos - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:1 | Galatasaray 2-1 Gaziantepspor | M.S. | 19 Ağustos

Selçuk olmasa 2 senedir frikikden gol yok. Takımın duran topları kanayan yara.

Zaten verdinse sorun yok ayni fikirdeyiz,ben bu drogbayi ilah yapanlardan zannetim seni kusura bakma.:)Son iki senede bir tane korner organizasyonu hatirliyormusun?Bir tane chris atmisti o da calisilmis bir pozisyon degildi,fatih terim hic mi calistirmiyor aklim almiyor,götü boklu fenerin bile senelerden beri onlarca korner golü var arkadas,hep ayni organizasyon olsa bile atiyor adamlar arkadas.

o maçı izledin mi sen onu söyle önce ? ben söyleyeyim izlememişsin

biz kaçıncı dk 2 0 öne geçtik ? dortmund maç biterken 2.yi bulabildi top döndü kendi kalesine attı adamlar 2 1 bitti, rakibin maç boyu doğru dürüst atağı yok zaten

Demek istediğim büyük takımlar da zor maç kazanabilir. Bayern de Frankfurt'u 1-0 yenmiş anca.

Az önce özeti de izledim, Antep'in toplam 2 tane pozisyonu var maçta. Çok üstün oynamışız ama böyle şeyler olabilir.

Bu Telegol'de ki ulemalar zemin için kötü dediler inanamadım. Ben yanlış maçı mı izledim acaba. Herhalde son 1 senedir gördüğüm en iyi zemin buydu.

Hani arabanın ön düzen bozulur bi daha düzen tutmaz ya bizimkide öyle gibi sanki.

Hakan B. yi düzeltiyoruz bu sefer Selçuk bozuluyor. Hamit düzelse bu sefer Wesley falan bozulur herhalde

Beyler Selçuk ne oldu Selçuk biri bir şey demedi mi hiç? Neme lazım 3-5 hafta filan olmaz kötü olur 3 yıldır ilk defa sakatlanmış olacak evet bazı maçlar çok kayboluyor ama ölüsü bile lazım bize.

Üst Alt