STSL 13/14 H:1 | Torku Konyaspor 3-2 Fenerbahçe | M.S | 17 Ağustos - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:1 | Torku Konyaspor 3-2 Fenerbahçe | M.S | 17 Ağustos

Aykut tan sonra ersunun gitmemesi için kampanya başlatmak lazım.Kadro kurgusu mükemmel,oyunu çok güzel okuyor,fener şiir gibi top oynamaya başladı türünden yazılar yazıp takımın başında kalması için elimizden geleni yapalım.Sosyal medyayı sallayalım!

Helal olsun uğur hoca. En çok sevindiğim nokta bu yabancı sınırına bizden korktukları için hayır dediler şimdi ağlıyolar

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Memleketim benim be :):) Iyi sevindirdiniz bizi bugün :-) Sağol Konya,sağol Uğur Tütüneker :)

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

bugünün manşetler;

arda fener'e yakın

o stadı devlet yaptı

burak yılmaz'ın tepkisinin nedeni

cas'ı ele geçiren güçler

arsen wenger'in cemaate mensup olması

galatasaray fener'i neden uefa'ya şikayet etti

lütfi arıboğan'ın amacı ne

babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi

Bir kulüp akılla mantıkla değil, yalan ve hile ile yönetilirse böyle olur sonu.Aziz ve tayfası kadar ahlaksız , spora yakışmayan bir gurup daha yoktur.6+0+4 için doğru rotasyonları yok, adamarın 4 yabancısı forvet siz düşünün.

berneydidnotread.gif

3cu gol oldugunda ben :D abartisiz :D:D

Sergen Yalçın : Emenike günümüz futbolunun santraforu değil top rakipteyken yürü sürekli ayağına top bekle gelince al top sür gol at yok öyle birşey

Sergen Yalçın : Emenike günümüz futbolunun santraforu değil top rakipteyken yürü sürekli ayağına top bekle gelince al top sür gol at yok öyle birşey

Emenike gelmeden önce,fb Emenike'yi parlatıp 45-50 m euro'ya tekrar satabiliyor diyordu.

Cardozo icin de Emenike'ye degismem diyordu.

Bu Sergen ciddiye alınacak adam degil.

Çok boş bir futbol yorumcusu.Demek ki her kaliteli futbolcu,futbolu iyi biliyor diye birsey yok.

Üst Alt