STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım

son 10 senedir ilk kez ümitsiz baktığım karşılaşma.Yani şimdiye kadar kadıköye ne kadrolarla gittik yine de kazanacağımıza inanıyordum ama bu sefer farklı.Ha olurda bu sefer kazanırsak o zaman sıkıntı bende demektir.

Kopenhag maçında Sneijder'i arayan takımımız bu ezikler karşısında ise Muslera'yı arayacaktır...

Açıkçası benim ümidim yok.Benim için Kopenhag maçı çok önemliydi.Artık kaybettiğimize göre Kadıköy'de alınacak bir beraberlik yarama tuz basmaya yeter...

Kopenhag macini kaybetmemiz belkide iyi oldu bu mmaça daha fazla asilirlar yenemezlerse lig biter zaten bizde stressiz bir yil geciririz

Favori olmadığımız için daha rahat oluruz.Saçma gelebilir ama ilk yarıyı önde bitirmek dezavantaj olur fb geride olduğu maçları çeviriyor.İlk yarı Juve maçındaki gibi oynamalıyız.

Bu sene forumda hangi maç hakkında olumlu yazdıysam tersi çıktı :)

o yüzden yeneriz yeniliriz demeden durumu tespiti yapmak lazım.

Ben fbnin düşüşte olduğunu düşünüyorum alves hazır değil kaçak oynuyor drogba yorgun değilse yer onu

emre meireleş topal orta sahasıyla çıkarlarsa üstünlük çok net bizde olur

emenike berbat topa vuramıyor bakmayın kafa golüne

ligde hakemler sayesinde bu konumdalar

bizden üstün tarafları yok çoğu düz oyuncular

biz daha teknik daha kaliteli bir takımız

fark yaratan tek şey hırs ve istek..

Ayrıca 3 yıldır futbolumuzla dövdük onları

istediğimizi aldık karıköyden...

10 dakikalık Kopenhag ve hatta Konya baskısına dayanamayan takımın Kadıköy'deki baskıya dayanmasına ihtimal dahi vermiyorum, çok ekstra şeyler lazım bize bu maç. Kaybetmemiz halinde sezon yüksek ihtimalle bitiyor umarım herkes bunun bilincine varır.

Bu maçta Eray'a baya top gelecek.Emenike'nin bize gol atacağını düşünüyorum.fenere yeni gelenler bize atıyor illa ki.Gökhan Gönül düzelmiş,Sneijder,Muslera yok.Yerlilerimizin hepsi formsuz,yorgunuz,moralsisiz.Kısacası:

Yeneceğimiz yok ama insan bekliyor işte.

Üst Alt