STSL 13/14 H:13 | Fenerbahçe 3-3 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:13 | Fenerbahçe 3-3 Beşiktaş | Maç Sonucu

Fenerinde düşüşü başladı. Tipi ersun yanal sendromu. :)

Hangi düşüş? Adamlar yakın tarihlerinin en iyini maçını oynadılar belki. Buna rağmen yenilselerdi tamamdı da, maçın şu şekilde bitmesi resmen moral oldu adamlara!

Ah keşke ilk yarı 2-2 bitseydi, ikinci yarı Beşiktaş 4-2 alırdı. Son dakika golü bozdu herşeyi :(

Bjk aptallığına doyma, e mi! Saldırıp tarihi skor almak varken yatıp elinizdeki 2 puanı verdiniz!

Hangi düşüş? Adamlar yakın tarihlerinin en iyini maçını oynadılar belki. Buna rağmen yenilselerdi tamamdı da, maçın şu şekilde bitmesi resmen moral oldu adamlara!

Ah keşke ilk yarı 2-2 bitseydi, ikinci yarı Beşiktaş 4-2 alırdı. Son dakika golü bozdu herşeyi :(

Bjk aptallığına doyma, e mi! Saldırıp tarihi skor almak varken yatıp elinizdeki 2 puanı verdiniz!

Allah aşkına bana bu akşam fenerin organize bir atağını söyleyin ?

Beşiktaş çok kötü kalitesiz bir takım, biz bu kaosun içinde bile bjkyi deplasmanda yendik.

BU akşam fenerin 3 yöneticisi hem görsel basında hemde sosyal medyada hakemlere saldırldılar.

sonra vay efendim hakemler niye fenere yardım ediyor ?

federasyon bu yöneticlere ceza verecek mi ?

Allah aşkına bana bu akşam fenerin organize bir atağını söyleyin ?

Beşiktaş çok kötü kalitesiz bir takım, biz bu kaosun içinde bile bjkyi deplasmanda yendik.

Beşiktaş'ın savunması ne kadar kötüyse hücumu da o kadar iyi, 10 kişi kalmışken ve yenik durumdayken bir yarı boyunca böyle bir takımı kendi sahasına hapsettiler, Beşiktaş'ın taktik hatasını (daha doğrusu aptallığını) da görmezden gelmiyorum ama adamlar bugün iyiydiler.

Pislik Bruno Alves'in 2 tane kırmızı kartlık pozisyonu var ama kimse konuşmuyor şerefsiz basın. Şerefsiz şikebahçeli yöneticiler önce bir kendine bakmasını öğrenmeli. Bunları bir türlü öğrenemedi gittiler beyinsizler.

kafa at bilege bas kirmizi yeme,rakibi formasindan cek rakip atilsin ondan sonrada en iyi macini oynamis,yav hikaye anlatmayin burda,en az 5 mac cikartirim sana hakemle aldiklari topmu oynuyor bu yvsaklar

La bu şikeci yöneticiler ne yapmaya çalışıyor ya :D Yavuz hırsızı bastırır misali her yere bağlanıyorlar. Artık ana medyanın hepsi onlarda ne söyleseler fizandan duyuluyor... Ciddi anlamda artık medya manüplasyonlarına hazır olun.

Beşiktaş'ın savunması ne kadar kötüyse hücumu da o kadar iyi, 10 kişi kalmışken ve yenik durumdayken bir yarı boyunca böyle bir takımı kendi sahasına hapsettiler, Beşiktaş'ın taktik hatasını (daha doğrusu aptallığını) da görmezden gelmiyorum ama adamlar bugün iyiydiler.

Dk 1 hakeme ve bjkli futbolculara saldırdılar tekme tokat dirsek,

bjknin hücum hattı iyi falan değil. fernandes yoksa bjk de yok.

bjk fenere deplasmanda 3 tane atıyorsa kimse bana fener iyi oynadı demesinler

hemde fernandes en berbat oyununu oynadı.

hakemlerle kazandıkları en az 10 puan var.

Dk 1 hakeme ve bjkli futbolculara saldırdılar tekme tokat dirsek,

bjknin hücum hattı iyi falan değil. fernandes yoksa bjk de yok.

bjk fenere deplasmanda 3 tane atıyorsa kimse bana fener iyi oynadı demesinler

hemde fernandes en berbat oyununu oynadı.

hakemlerle kazandıkları en az 10 puan var.

e.yanal gibi bir futbol fakirinin en buyuk sansi sikecilerin uefa dan tokati yiyip sikeden atilmalari oldu,yoksa ersun bu kafa ile avrupada her mac 4-5 lik olur

Kargalar bile 3 gol atiyor kadiköyde biz kaleye sut bile vuramadik suan iki takimda bizden cok daha iyi durumda bu acik ve net malesef…

2.yarıda ki oyunun sebebi fenerden ziyade bjk'den kaynaklı. Adamlar geçen hafta Konyaspor'a ikinci yarıda 3-0'dan maçı bile çevirtebilirlerdi, genelde maçların 2.yarılarında hep böyleler. Hele 75'den sonra yürüyecek halleri kalmadı, o Almeida, Oğuzhan falan dili dışarıda geziyordu. Artı Bilic'in hamlelerde geç kalması ve yanlış hamleleriyle 10 kişilik fener sanki 13 kişi gibi oynadı. Ha hırs istek elbette var adamlarda ama bu oyuna sebebiyet veren de bjk'dir. 3-2 öndesin, rakip 10 kişi ama hala geride eksik yakalanıyorsun, bu normal birşey değil.

Kargalar bile 3 gol atiyor kadiköyde biz kaleye sut bile vuramadik suan iki takimda bizden cok daha iyi durumda bu acik ve net malesef…
kargalarin 3 gol atmasi onlarin iyiliginden falan kaynaklanmiyor,aslinda bu eziklerin üstüne gitmek gol atmak icin yeterli anadolu takimi bile rahatlikla 2-3 lük yapar bunlari,o gargalar 2.yari 10 kisilik eziklerden 45-65 arasi 4 gol yiyebilirdi tolgaya dua etsinler top falan oynamadilar rezildiler

Fenerbahçe son 4-5 haftadır iyi oynamıyor. Ve fizik olarak düşüşteler. Bunun nedeni ersun yanalın insanlik dışı antrenman metotları ve ligin başlarında fizik olarak gereginden fazla yuklenmeleri geliyor. Ersun yanalın bundan önce calistirdigi takimlarda da bu sorun mevcuttu. Fenerbahce bugun iyi futbol oynamadı. Fakat 3-3 bitti. Futbolun adaleti dogru işleseydi F5 macı 9 hatta 8 sekiz kisi tamamlardi.

Fenerbahçe son 4-5 haftadır iyi oynamıyor. Ve fizij olqrak düşüşteler. Bunun nedeni ersun yanalın insanlik dışı antrenman metotları ve ligin başlarında fizik olarak gereginden fazla yuklenmeleri geliyor. Ersun yanalın bundan önce calistirdigi takimlarsa da bu sorun mevcuttu. Fenerbahce bugun iyi futbol oynamadı. Fakat 3-3 bitti. Futbolun adaleti dogru işleseydi F5 macı 9 hatta 8 sekiz kisi tamamlardi.

Doğrudur, belki de hırslı oyunları gözümü boyamış olabilir, bilemiyorum.

İnşallah sizin dediğiniz gibidir.

Fenerbahçe son 4-5 haftadır iyi oynamıyor. Ve fizij olqrak düşüşteler. Bunun nedeni ersun yanalın insanlik dışı antrenman metotları ve ligin başlarında fizik olarak gereginden fazla yuklenmeleri geliyor. Ersun yanalın bundan önce calistirdigi takimlarsa da bu sorun mevcuttu. Fenerbahce bugun iyi futbol oynamadı. Fakat 3-3 bitti. Futbolun adaleti dogru işleseydi F5 macı 9 hatta 8 sekiz kisi tamamlardi.

anlatamazsin melih ugrasma bosuna

Üst Alt