STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık

gösteremiyoruz.

4 sene ust uste sampiyonlukta da rakipler kotuydu

Hani sunu bjk ye deseniz anlarim 8 senede 1 sampiyon oluyo ama Galatasaraya diyince komik oluyo

Ben hep bunu söylerim. Teknik adamlara futbolda genel anlamda çok misyon yüklüyorlar. Çok fazla değer veriyorlar.Elbet katkıları vardır fakat iş sahadaki oyuncuda biter. Sende teknik adam olarak futbolu bilen, akıllı sahada ne yaptığını bilen oyuncular transfer edeceksin. Bu kadar basit. Paranda varsa bunların yeteneklilerini alırsın başarıyı yakalarsın. Buna teknik adam olarak karakteristik olumlu özelliklerinide katarsan başarılı olursun.

Yahu şu kadroyu görüyorumda kahroluyorum.

Elimizde O kaliteli kadro kurmak için o kadar güzel bir fırsat vardıki resmen beceriksiz ve Galatasaraylılık nasibini almamış bizi saf yerine koyan yönetim ve Fatih Terim yüzünden heba ettik.

Katılmıyorum. Fenerin geöçen seneki kadro ile bu seneki kadro arasında çok fark yok ama oynanan futboldan alınan sonuçlara kadar çok fark var. Teknik direkötör çok öenmlidir. Takımdaki en önemli futbolcudan bile daha önemlidir benim gözümde. Çünkü hepsini yöneten idare eden odur. Sadece futbolda değil basketbolda da öyle. Obradovic Ergin Ataman ne kadar değiştiriyor takımlarının çehresini.

Üst Alt