STSL 13/14 H:2 | Trabzonspor 2-1 Çaykur Rizespor | M.S | 26 Ağustos - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:2 | Trabzonspor 2-1 Çaykur Rizespor | M.S | 26 Ağustos

Volkan'ın kulaklarını kapatıp yoluna bakması lazımdı. Bir yandan da Volkan takım için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Ülke olarak futbola karşı inanılmaz bir dayanamamazlığımız var. Anlık değerlendirmelerle bir anda yükseltip, bir anda yerden yere vurabiliyoruz. Bu insanlar robot değil sonuçta.

Volkan'ı niye ağlatmışlar. Yazık ya.

O adamlar da taraftarım diye dolaşır.

Bu maçı izlemedim ama Volkan normalde çalışıyor,çabalıyor maç içinde. Son hamleleri yetersiz olsa bile.

Ruhsuz yabancı futbolcularını yere,göğe sığdıramazlar ama hamsi kafalar.

Valla şu volkanı gram sevmem. Hatta sırf ayı volkan yüzünden artık volkan isimlerine bile gıcıgım ama şu adamın yerinde olmak istemezdim.

Üzüldüm harbiden. Yıllık trilyonlar kazanıyor olmaları analarına sövüldüğü zaman gülüp geçmelerini yada umurasmamlarını sağlamaz.

Yolda biri ananıza sövse katil bile olabilirsiniz.

Trabzonda top oynamak gerçekten zor. Millet kaçıyor bu sebepten. Çok sabırsız hamsiler.

Gercekten yazik bazi insanlar futbolun FUTBOL oldugunu ve stada keyif almak icin zevk almak icin gidildigini cabuk unutuyor. Küfür olur, hele türkiyede her zaman olur. Herseyin bir siniri vardir. O sinir asildi mi böyle bir durum ortaya cikar. Deplasmanda küfür yersin, viz gelir sana,normal karsilarsin futbolcu olarak. Ama kendi taraftarindan küfürü duymak bambaska birseydir muhtemelen. Hemde kulaginin dibinden geliyor o küfür Volkanin. Tepkisine burada anlam ve mantik vermeyenler olmus. Bir kac kisinin belirttigi gibi sokakta gereksiz küfür yüzünden insan yaralaniyor ve ölüyor bu ülkede. Yok efendim futbolcu böyle islere kafasini yormayacakmis,duymamazliktan gelecekmis, PARALARI "götürdügü" icin. Yok bide para almasa ne olacak isin boyutu ?? Ben Volkana cok üzüldüm gercekten bu olaylari gördügümde. Kendimi bir an kendisinin yerine koydum kafamda ve muhtemelen bende ayni tepkiyi verirdim. Bir iki defa insan duymamazliktan gelir ama ücüncüsünde patlar ve böyle bir reaksiyon gösterir. Bir futbolcuya herhalde kendi taraftarindan küfür yemek en cok koyan seydir. Hele birde isler kendi acisindan hic de iyi gitmiyorsa. Kironun önde gideni hiyar kendini taraftar bellemis elinde tespihle maci seyrediyor ama agzi bos durmuyor,küfürleri basiyor futbolcuya, bir de sonunda bagriyor "BEN YAPTIM BEN YAPTIM" diye. Insallah ömür boyu stad yasagi yersin'de o COK sevdigin takiminin DEGERLI oyuncularinin futbol mücadelerinden mahrum kalirsin.

Kendi seyircisinin tepkisi adam koyar. Islık olsa birşey demeyeceğim gene ama ana avrat küfür. Yazıklar olsun, böyleleri taraftarım diye geçiniyor.

teallam ya nasılda adam hemen agladı diye insanların gözünde sempatik haline geldi.

adam bilmesek he dicez.

ne çabuk manipule oluyounuz ya.

küfür edilmiş hehehe.

sanki ilk küfür bu adama ediliyor.

ilk önce kendi tavırlarına maç içinde yaptıklarına baksın.

küfürse küfür boşuna profosyonel olup paraları cukkalamıyorsun.

gelmiş trip yapıyorsun.

teallahım ya birde millet tonla yaz yazmış futbolu şöyle böyle görmüyoruz vs. evet dün öyle görmüyorduk bügün öyle görüyoruz yarında görmicez.

bunu yazanların çoguda baltaya sabriye ana bacı gidiyor maçta

neyse ya burası çok sulu olmuş

hahah volkan şen iyi ekmek yaptı helal olsun ha. aglamayana meme yok derler boşuna dememişler.

neyse malouda harika çakmış

Volkan'a küfür olayı çok yanlışta sahayı terkederek futbol hayatını bitirdi diyebilirim. Çok yanlış bi hareketti, hacı da sanırım kulüpten kovmuş. Bi aralar hakemlere, topçulara korolar halinde küfrediliyordu, her küfür yiyen sahayı terketse sahalarda topçu kalmaz.

Bu davranis tabiki cok yanlis, baska yöntemlerle tepki gösterebilirledi. Volkan Sen'in geldiginden beri birsey oynamadigini hesaba katarsak taraftar sinir patlamasi gecirmis.

Dandik ön eleme maclarini izlerken beni bile sinir ediyor. Baya kötüydü herzamanki gibi.

Oyuncu hakemle gorus ayrimi yasar, rakip (yabanci) oyuncuyla mucadeleye girdikten sonra ana avrad kufur eder.

Taraftar oyuncuya kufur ettiginde oooovvvv.

yapacak bişey yok insan kalitemiz çok düşük. trabzonspor taraftarından en çok çeken kulüp. bence bilet fiyatlarını artırıp az seyirciyle oynasalar daha doğru olur.

teallam ya nasılda adam hemen agladı diye insanların gözünde sempatik haline geldi.

adam bilmesek he dicez.

ne çabuk manipule oluyounuz ya.

küfür edilmiş hehehe.

sanki ilk küfür bu adama ediliyor.

ilk önce kendi tavırlarına maç içinde yaptıklarına baksın.

küfürse küfür boşuna profosyonel olup paraları cukkalamıyorsun.

gelmiş trip yapıyorsun.

teallahım ya birde millet tonla yaz yazmış futbolu şöyle böyle görmüyoruz vs. evet dün öyle görmüyorduk bügün öyle görüyoruz yarında görmicez.

bunu yazanların çoguda baltaya sabriye ana bacı gidiyor maçta

neyse ya burası çok sulu olmuş

Bu mantıkla bakacak olursak o zaman, çalıştığımız yerde randıman veremediğimiz zaman iş verenin de bize ana avrat sövme hakkı var diye düşünüyorum. Nasılsa orada da para cukkalama var. Devede kulak ama para veriyorlar neticede.

Üst Alt