STSL 13/14 H:20 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | M.S | 9 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:20 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | M.S | 9 Şubat

Hediye mediye etmez Carlos, neden etsin?.Ben de senelerdir Galatsaraylıyım ama başka takımla Galatasaray karşısına çıksam, puan almak için ciddi çaba gösteririm ki kendimi ispatlayayım.

Sivas Eskişehir gibi akıllı oynar, haddini bilirse puan alır. Yoksa fener rahat alır. Önemli olan bizim Eskişehir maçını almamız. Fazla havalara girmeden sağlam oynayıp alırsak fener tutuşur. Ben beraberlik bekliyorum. Sivas alırsa tadından yenmez. Fenerin alması normal sonuç olur.

Carlos Turkiyeyi kendi kariyeri icin basamak olarak goruyor. Bilerek neden kendini mahvetsin.

Adamin ilk TD deneyimi ve gayet iyi gidiyorlar. Bu sene ilk 5 olduklari taktirde seneye avrupaya gidercekler.

Sonra Carlos gider zaten. Burda kendini gosterip bundan sonra avrupa macerasina atar kendisini.

Sadece turkiye kupasindan dolayi yorgun olma ihtimaleri var.

Beyler Sivas kendi evinde ligin en iyi 3 takımında biri.Diğerleri biz ve Fener.

10 maçta 8 galibiyeti var Sivas'ın.İçeride gayet iyiler.Bence feneri harcarlar.Hele hele 2 forvet ve Alper yokken ne yapacak fener merak ediyorum...

Zeminin Fener'i etkileyecegini sanmam, orta sahada pas filan yapip atak gelistirdikleri yok zaten. Butun golleri ya soldan ya duran toptan ceza sahasina orta, karambol.

Ben Carlos yerinde olsam, o ilk mactaki skoru kendime yediremem. Cildiririm,Deliririm. Bu mac elimden ne gelirse yaparim bu hiyarlari yenmek icin. Tabi fantazi islere girmemek lazim. Sen dogru dürüst topunu oyna, Fener zaten top oynamiyor haftalardir.

Üst Alt