STSL 13/14 H:21 | Beşiktaş 1-0 Bursaspor | M.S. | 16 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | Beşiktaş 1-0 Bursaspor | M.S. | 16 Şubat

Christoph Daum artik emekli olmali. Miyadini doldurmus adamlara forma veriyor. Volkan-Kazim-Sercan gibi adamlarla gol atmak, takim savunmasi yapmak imkansiz.

Hadi Batalla ve Pinto'yu sildin, Basser'i de yabanci kontenjani yüzünden kestin ama su takim oyun kurucu olmadan hicbirsey yapamaz.

Kargalar rahat alir gibi bir his var icimde. Bursa bitmis. Daum'u getirmek zaten buyuk hataydi bir de takimin en onemli 2 silahini bitirdi (batalla, pinto).

Kazim lesh bir topcu o kadar dedik. Bizde kalmasini isteyenler vardi bir de. Sercan desen bitmis uzatmalari oynuyor. Bursa dusmezse ligden iyi yani.

Beşiktaş'ta Galatasaray derbisi öncesi Manuel Fernandes, Olcay Şahan ve Necip Uysal sarı kart cezası sınırında bulunuyor.

Rezil olan zemin bizim oynadığımız maçlardan sonra iyice leş olmuştur.

2000 avro değerinde ismi lazım olmayan telefon ile artistlik yapmadan tapatalk'ta imzayı kaldırmanın mümkün olduğunu hatırlatarak gönderdim

açıkcası beşiktaşı düşünmektense ben feneri düşünüyorum.beşiktaşın sezon sonuna kadar soluğunun yeteceğini sanmıyorum.ayrıca beşiktaşında kazanması demek fenerin üstündeki baskının artması anlamına gelir ki bu bizim işimize daha çok gelir.liderliği biz ele geçirirsek nasılsa o baskıyı kaldırabilecek bir yapıya sahibiz.fener ise arkasına bu kadar yaklaşmış olan iki takım olmasından dolayı bu baskıyı kaldıramaz.ben olaya bu açıdan bu bakıyorum.

Üst Alt